scorecardresearch.com Maksimum Kpss Temel Kitap Eğitim Bilimleri ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
Maksimum Kpss Temel Kitap Eğitim Bilimleri

Maksimum Kpss Temel Kitap Eğitim Bilimleri

Yazar : Editör: Şeref Tan

Yayınevi : NOBEL YAYINLARI

Tür : Kpss

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Adayların ihtiyacına göre yayın çıkartmayı ilke edinmiş Maksimum Sınav Grubu, KPSS alanında, aslında adayların ihtiyaç duyduğu ancak işin zorluğu nedeniyle göz ardı edilen bir boşluğu dolduracak, bir yayınını daha adayların kullanımına sunmaktadır. KPSS Temel Kitap, alanında öncü niteliklere sahip, “güçlü” ve hacimli bir çalışmadır. Kitapta konular, sınavda çıkabilecek her türlü derinlikteki bilgileri içerecek şekilde ele alınmışlardır. Sınavda herkesin bir adım önüne geçmek isteyen adaylar için eşsiz bir kaynak niteliği taşıyan KPSS Temel Kitap alanında uzman yazarlar tarafından kaleme alınmıştır. Bu çerçevede adayların eksiklerini gidermede en uygun yöntem belirlenmiş ve yayın bu doğrultuda hazırlanmıştır. Kitabın genel içeriği; derinlemesine ve kapsayıcı konu anlatımı, sınavla aynı doğrultuda 5 deneme sınavı, çıkmış sorular ve çözümleri ile konu sonuna çözümlü testler ve konu testleri şeklindedir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963