scorecardresearch.com Maksimum Kpss Eğitim Bilimleri 10 + 2 Deneme ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
Maksimum Kpss Eğitim Bilimleri 10 + 2 Deneme

Maksimum Kpss Eğitim Bilimleri 10 + 2 Deneme

Yazar : Maksimum Sınav Grubu

Yayınevi : MAKSİMUM SINAV YAYINCILIK

Tür : Kpss

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


KPSS Eğitim Bilimleri 10+2 Deneme, öğretmen adaylarının KPSS''ye hazırlanmaları süresince sınava uygun çalışma stratejisi belirlemelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Deneme sınavlarımız; sınav sistematiğine uygun olarak, uzman hocalarımız tarafından hazırlanan sorulardan oluşmaktadır. Soru dağılımları ve sorluk dereceleri, ÖSYM''nin KPSS Eğitim Bilimleri formatına göre düzenlenmiştir. Bu doğrultuda adaylar, deneme sınavlarımızla eksiklerini net olarak görebilme imkânı bulmanın yanı sıra sınavdaki muhtemel durumlarını da görebileceklerdir. Adaylar Açıklarını kapatmak için; deneme sınavlarındaki soru yoğunluğuna endeksli olarak, kendi çalışma stratüejilerini belirleyebileceklerdir. Ayrıca adaylara sınav havasını yaşatabilmek için ona uygun materyaller; optik formlar, deneme fasiküllerimiz yanında verilmiştir.
Ayrıca, 10 fasikül deneme sınavına ek olarak www.maksimumsinav.com işbirliğiyle iki ücretsiz online deneme sınav, adayların kullanımına sunulmuştur. Bu çerçevede adaylara deneme sınavlarımız içerisinde bir şifre kartı da verilmiştir. Adaylar bu şifre kartını kullanarak Mart 2008 ve Haziran 2008 tarihleri içerisinde ücretsiz iki online deneme sınavına girebileceklerdir. Aldığı puan, adaya, sınav bitiminde otomatik olarak bildirilecektir.
Deneme sınavlarımız içerisinde cevap anahtarı fasikülü mevcuttur, ancak kaybolması vb. durumlarda cevap anahtarlarımız www.maksimumsinav.com adresinden temin edilebilir. Sizlere, KPSS''de başarılar diliyoruz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963