scorecardresearch.com LİSANS MEZUNLARI İÇİN KPSS GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR SETİ (5 KİTAP) 2009 ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
LİSANS MEZUNLARI İÇİN KPSS GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR SETİ (5 KİTAP) 2009

LİSANS MEZUNLARI İÇİN KPSS GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR SETİ (5 KİTAP) 2009

Yazar : Komisyon --

Yayınevi : PEGEM AKADEMİ

Tür : Kpss

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.Lisans Mezunları İçin KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Seti; alanında uzman bir ekip tarafından titizlikle hazırlanmış kapsamlı bir çalışmadır. Bireysel çalışma tekniklerine uygun olarak hazırlanan bu sette yer alan kitaplarda; ayrıntılı konu analizleri yapılmış geçmiş yıllarda yapılan sorular ve bu soruların anlaşılır çözümlerine ÖSYM test tekniğine uygun sınanmış konu tarama testleri ve deneme sınavlarına yer verilmiştir. Kitapların toplamında 1999-2008 yılları arasında sorulan KPSS sorularının büyük bir kısmına yer verilmiş bu sorular çözülmüş ayrıca yazarlarımızın bu konular paralelinde hazırladığı sorular (örnek sorular konu tarama testleri deneme sınavlarında) yer almıştır.Setteki Kitaplar :

1- KPSS-Türkçe

2- KPSS-Matematik Geometri

3- KPSS-Tarih

4- KPSS-Coğrafya

5- KPSS-Temel Yurttaşlık Bilgisi Anayasa Güncel ve Sosyo-Ekonomik KonularBu seti tamamlayıcı ürünler olarak;


KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Çek Kopar Yaprak Testler (176 Yaprak Test-2734 Soru) ÇIKTI!..


KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Deneme Sınavları (10 Fasikül Deneme ve Çözümleri) ÇIKTI!..


KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Soru Bankası (5000 Soru-Cevap) BASKIDA


KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular (1999-2008) ÇIKTI!..


ayrı ayrı uygun koşullarla PEGEM.NET?te satılmaktadır/satılacaktır.Lisans Mezunları İçin KPSS Genel Yetenek Genel Kültür sınavlarına katılacak tüm adaylarımızın başarılarına katkı getirmesi dileklerimizle...

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963