scorecardresearch.com Kpss Süper Set (22 Kitap) ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kpss Süper Set (22 Kitap)

Kpss Süper Set (22 Kitap)

Yayınevi : .

Tür : Kpss

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.İHTİYAÇ KPSS GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR KONU ANLATIMLI MODÜLER SET 2009 (5 KİTAP)
Toplam 5 kitaptan oluşan Konu Anlatımlı Modüler Set`e neler var!
- Konu Anlatımları
- Çözümlü Soruları
- Konu konu Özgün Testler
- Konu Dağılımlı 2001-2008 KPSS de Çıkmış Tüm Sorular
Yayınlarımız Hazırlanırken Dikkat Edilen Hususlar Genel Yetenek Genel Kültür Setlerimizde Tarih, Vatandaşlık, Matematik baştan yazılmış; Türkçe ve Coğrafya Kitaplarımızda ise soruları değiştirilmiş, benzetmeler eklenmiş, karikatürlerle desteklenmiş olarak özel içeriğe kavuşturulmuştur. Geçen yıl bu kitabımızın sayfa sayısı 1250 iken bu yıl 2199 sayfaya ulaşmıştır.
- Toplam 2199 sayfa
- Türkçe: 357 sayfa
- Matematik-Geometri : 752sayfa
- Tarih : 448 sayfa
- Coğrafya : 338 sayfa
- Vatandaşlık : 304 sayfa
Kamu Personeli Seçme Sınavı her yıl yapılan ve önemini her geçen gün daha fazla hissettiren bir sınavdır. Bu sınavda siz sevgili kamu personeli adayları disiplinli bir çalışma stratejisi sergileyerek başarıya ulaşabilirsiniz.

Kararlılık; başarının ilk anahtarı, mutlu bitecek bir romanın ise ilk sayfasıdır. Sayfalar aşıldıkça, emek bu işin içinde var oldukça, zihinlerde varılacak o noktanın hayali kuruldukça, inanın bu yolun sonuna ulaşmak kolay olacaktır. Aydınlık yarınları kucaklayacak siz sevgili kamu personeli adaylarımıza son olarak şu önemli cümle ile veda ediyoruz Yarınlar yorgun ve bezgin kimselere değil, rahatını terk edebilen gayretli insanlara aittir.

En içten başarı dileklerimizle...


İHTİYAÇ KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ KONU ANLATIMLI MODÜLER SET 2009 (6 KİTAP)
EĞİTİM BİLİMLERİ GARANTİLİ KONU ANLATIMLI MODÜLER SET

Toplam 6 kitaptan oluşan Konu Anlatımlı Modüler Set`te neler var!
- Konu Anlatımları
- Çözümlü Soruları
- Konu konu Özgün Testler
- Konu Dağılımlı 2001-2008 KPSS de Çıkmış Tüm Sorular
- Gelişim Psikolojisi : 206 sayfa
- Öğrenme Psikolojisi : 254 sayfa
- Rehberlik : 162 sayfa
- Program Geliştirme : 240 sayfa
- Öğretim Yöntem ve Teknikleri : 242 sayfa
- Ölçme ve Değerlendirme : 196 sayfa
- Toplam = 1300 sayfa
Her bir bölümü uzman kişiler tarafından hazırlanan elinizdeki KPSS Eğitim Bilimleri Kitabı uzun soluklu bir çalışmanın ürünüdür. Piyasada pek çok Eğitim Bilimleri Kitabı mevcuttur ve hepsi birbirinden önemli ve değerli öğretim elemanları tarafından yazılmış ve siz sevgili öğrencilerimizin beğenisine sunulmuştur. Adaylarımıza bu geniş yelpazede en kalitelisini seçme imkânını sağlamak önemli bir görevdir. Büyük bir özveri ve emeğin ürünü olan bu eseri de eminiz çok beğeneceksiniz. Sonu mutlu bitecek bu önemli KPSS dönemecinde, siz değerli öğretmen adaylarımıza sonsuz başarılar diliyoruz.

Kitabın İçeriği Hazırlanırken Dikkat Edilen Hususlar:
- Geçen yıl süpriz olarak çıkan Ara Disiplin, Görüş Geliştirme, Tevhid-i Tedrisat, Örtük Program, Yansıtmacı Düşünce, İstasyon Tekniği, Eleştirel Düşünce, Öğretmen Nitelikleri vb. gibi yeni yönelimleri ve yaklaşımları içeren konulara kitaplarımızda ayrıntılı olarak yer verilmiştir.
- Öğrenmeyi kolaylaştırıcı ertkinlikleri içeren "Jeremy ile Gelişim ve Öğrenme" isimli kitabımızda öğrenmenize yardımcı olacaktır.
- Öğrencilerimizi tercih zamanında zorlandığı düşüncesinden hareketle 160 Sayfalık "İhtiyaç Akademi KPSS Rehberi" siz öğrencilerimize sunulan hediyeler arasındadır.
KPSS sınav sisteminin şablonuna uygun soruları rahatlıkla yapabileceğiniz duru ve akıcı bir anlatım kullanılmıştır.
Kitabın hazırlanış aşamasında, konuların KPSS sınavında soru olarak gelme ağırlığına bakılmış ve anlatılan konuların ağırlığı bu ölçüde belirlenmiştir.
Yazar penceresinde hangi alana nasıl ağırlık vermeniz gerektiği, hangi konuların ne derece önemli olduğu, üzerinde durulması gereken önemli noktalar ve stratejiler yazar kadromuz tarafından sunulmuştur.
Öğretmen adaylarımızın motivasyonlarını en üst seviyede tutmak adına konunun içinde çıkmış KPSS sorularına yer verilerek dikkatler canlı tutulmuş ve konunun önemi çıkmış soruların çözümüyle birlikte bir kez daha vurgulanmaya çalışılmıştır. Ayrıca bölüm sonunda çıkmış sorular pekiştirme amaçlı tekrar yer almıştır.
Konu anlatımları uzun tutulmamış ve sık aralıklarla konu tarama testlerine yer verilmiştir.
Öğrenmede görsel uyarıcıların çok önemli olduğundan hareketle; karikatürler, resimler, grafikler özenle seçilmiş, düz metinlerin getirdiği boğucu anlatımın önüne geçilmeye çalışılmıştır.
Kitabın sayfa görünümü onlarca seçenek arasından uzmanların yardımıyla seçilmiş ve profesyonel bir ajans ile bu konuda titizlikle çalışılmıştır.
Konu anlatımları tamamlandıktan sonra bir adet deneme sınavı ve bütün KPSS soruları kitabın sonunda yer almıştır.


YARGI KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ MODÜLER SET 2009 (6 KİTAP)
- Ölçme ve Değerlendirme
- Öğretim Yöntem ve Teknikleri
- Program Geliştirme
- Gelişim Psikolojidi
- Rehberlik
- Öğrenme Psikolojisi


YARGI KPSS GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR MODÜLER SET 2009 (5 KİTAP)
1. Türkçe: 311 sayfa
2. Matematik - Geometri: 482 sayfa
3. Tarih: 295 sayfa
4. Coğrafya: 163 sayfa
5. Vatandaşlık Bilgisi: 231 sayfa

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963