scorecardresearch.com Kpss Eğitim Bilimleri Seti (5 Kitap) 2009 ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kpss Eğitim Bilimleri Seti (5 Kitap) 2009

Kpss Eğitim Bilimleri Seti (5 Kitap) 2009

Yazar : Komisyon --

Yayınevi : PEGEM AKADEMİ

Tür : Kpss

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Öğretmen Adayları İçin KPSS Eğitim Bilimleri Seti; alanında uzman bir ekip tarafından titizlikle hazırlanmış kapsamlı bir çalışmadır. Bireysel çalışma tekniklerine uygun olarak hazırlanan bu sette yer alan kitaplarda; ayrıntılı konu analizleri yapılmış geçmiş yıllarda yapılan sorular ve bu soruların anlaşılır çözümlerine ÖSYM test tekniğine uygun sınanmış konu tarama testleri ve deneme sınavlarına yer verilmiştir. Kitapların toplamında 2001-2008 yılları arasında sorulan tüm KPSS sorularına yer verilmiş (960 soru-çözüm) ayrıca yazarlarımızın bu konular paralelinde hazırladığı 2100 soru-cevap (örnek sorular konu tarama testleri deneme sınavlarında) yer almıştır.

Setteki Kitaplar :
1- KPSS-Eğitim Psikolojisi (Gelişim ve Öğreme)
2- KPSS-Rehberlik
3- KPSS-Eğitim Bilimine Giriş Program Geliştirme Sınıf Yönetimi
4- KPSS-Öğretim Yöntem ve Teknikleri
5- KPSS-Ölçme ve Değerlendirme

Bu seti tamamlayıcı ürünler olarak;
KPSS Eğitim Bilimleri Çek Kopar Yaprak Testler
KPSS Eğitim Bilimleri Deneme Sınavları (10 Fasikül Deneme ve Çözümleri)
KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası (5000 Soru-Cevap)
KPSS Eğitim Bilimleri Çıkmış Sorular (2001-2008)
ayrı ayrı uygun koşullarla PEGEM.NET?te satılmaktadır.

KPSS Eğitim Bilimleri sınavlarına katılacak öğretmen adaylarımızın başarılarına katkı getirmesi dileklerimizle...

Çağdaş Çözüm Etik Dersanesi
KPSS yayınlarınızı inceleme fırsatım oldu...tek kelimeyle mükemmel...tebrikler

Melih Berrak
Herkesin dilinde olan bazı kaynaklara takılı kalarak at gözlüğü taktığımı farkettim. İşin kötüsü bunu sınavı kaybettikten sonra farkettim :) pegema`yı denemek için aldım ve gördümki bu en güzel deneyimlerimden biri oldu.. Ayrıca alışveriş ahlakınız da güven verici. Teşekkürler.

Emre
KPSS dersi aldığım dersane bizlere sizin kitaplarınızı ücretsiz dağıttı ve hayran kaldım gerçekten hatasız ve olağanüstü kitaplar.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963