scorecardresearch.com İstikrar KPSS Eğitim Bilimleri Uygulamaya Dönük Tamamı Örnekli Tek Kitap ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
İstikrar KPSS Eğitim Bilimleri Uygulamaya Dönük Tamamı Örnekli Tek Kitap

İstikrar KPSS Eğitim Bilimleri Uygulamaya Dönük Tamamı Örnekli Tek Kitap

Sayfa Sayısı : 684

Yayınevi : İSTİKRAR YAYINCILIK

Tür : Kpss

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Sevgili Öğretmen Adayları,

Elinizdeki kitap laf kalabalığı, uzun, anlaşılmaz, teorik konu anlatımları ve gereksiz bilgi yığınları yerine soruları kolayça çözdüren pratik bilgiler, ipuçları, örnek ve anahtar sözcükler içermektedir. Bu kitapta KPSS’de sorulmuş tüm konularla ilgili örnekler bulacaksınız. Sadece doğru cevaplarda yer alanlar değil, diğer seçeneklerde yer alan kavramlar ve sınavda çıkma ihtimali yüksek kavramlar da bu kitapta yer almaktadır.

Bu kitapta sadece bir konu ya da kavramın anlatılmasıyla yetinilmemiş, o konuyu açıklayan, konunun öğrenilmesini ve hatırlanmasını kolaylaştıran bol örnek verilmiştir. Ayrıca konu ya da kavramın, karıştırıldığı diğer kavramlarla ilişkisi ya da farkları da verilmiş, konunun sınavlarda ne şekilde karşımıza çıktığı veya çözüm yollarının
neler olacağı da anlatılmıştır.

Tamamı Örnekli Tek Kitap sizi modüler setlerin sıkıcılığından kurtarıp pratik, uygulamaya dönük bol örnekle buluşturuyor.

Bu kitaptaki kısa, öz ve uygulamaya dönük, soru çözdüren örnekler sayesinde anlamakta ve sorularını çözmekte zorlandığınız

konu ya da kavramları çok daha kolay anlayacak, soruları çok daha kolay çözeceksiniz. Tüm örnekler ve kavramlar KPSS’de bugüne kadar çıkmış tüm konu ya da kavramları kapsayacak şekilde, özellikle de 2008, 2009 ve 2010 soruları göz önünde tutularak hazırlanmıştır.

Eğitim Bilimleri’nde beklenen kitap olan Tamamı Örnekli Tek Kitap’ın alanındaki büyük bir boşluğu dolduracağına yürekten inanıyor, KPSS’ye hazırlanan tüm adaylara başarılar diliyoruz.Kitabın bir fikir olarak ortaya çıktığı günden bu hale gelmesine kadarki sürecin her aşamasında emeği olan Emre KESKİN ve Adem DİRİCAN’a
katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963