scorecardresearch.com İstikrar Eğitim Bilimleri Tamamı Örnekli Konu Anlatımlı Set 2013 ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
İstikrar Eğitim Bilimleri Tamamı Örnekli Konu Anlatımlı Set 2013

İstikrar Eğitim Bilimleri Tamamı Örnekli Konu Anlatımlı Set 2013

Yazar : Komisyon

Yayınevi : İSTİKRAR YAYINCILIK

Tür : Kpss

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


İki kitaptan oluşan 1200 sayfalık setimiz sizleri modüler setler gibi sıkmadan, pratik,uygulamaya dönük,bol örnekli konu anlatımı ile sınava hazırlar.

Neden İstikrar Konu Anlatımlı Seti almalısınız?
?  Tamamı örnekli Konu Anlatımlı Set çok sayıda akademik kaynağın incelenmesi ile hazırlanmıştır. Konu veya kavramın anlatılmasıyla sınırlanmamış konuyu  açıkladıktan sonra konunun öğrenilmesini ve hatırlanmasını kolaylaştıran bol miktarda örnek verilmiştir.


?Konu Anlatımlı Set kısa ve özdür ancak KPSS için tamamen yeterlidir. İki kitap halinde olmasının nedeni uzun ve anlaşılmaz teorik anlatımlardan arındırılmış olmasıdır.


? Bilgi kazanı ,anahtar kelimeler,karşılaştırmalar ve örneklerle konu anlatımını pekiştirip,sınava yeterli donanımla girmenizi sağlayacaktır.

?Ayrıca kitabımızda 2008 yılından itibaren ÖSYM''nin sorduğu sorulara ve ayrıntılı çözümlerine yer verilerek sınava aşina olmanız sağlanmıştır.

?İstikrar Yayınları 2012 KPSS''de yakaladığı çok sayıda soru ile sizlere başarının kapılarını aralamıştır.

?Kitabın arkasında vermiş olduğumuz ekten de 2012 KPSS Eğitim Bilimleri ve Genel Yetenek-Genel Kültür sınavında tutturduğumuz soruları inceleyerek bu başarıya kendiniz tanık olabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963