scorecardresearch.com İhtiyaç 2012 KPSS Memur Olmak İstiyorum Seti ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
İhtiyaç 2012 KPSS Memur Olmak İstiyorum Seti

İhtiyaç 2012 KPSS Memur Olmak İstiyorum Seti

Yayınevi : İHTİYAÇ YAYINLARI

Tür : Kpss

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

1- 2012 Genel Yetenek Genel Kültür Modüler Set
Toplam 6 kitap

Türkçe : 416 Sayfa
Matematik:736 Sayfa
Geometri: 352 Sayfa
Tarih: 496 Sayfa
Coğrafya : 432 Sayfa
Vatandaşlık : 400 Sayfa

Kitabı hazırlamaya başlamadan önce kendimizi sizlerin yerine koyduk ve “Bir KPSS kitabında ne olmasını isteriz? Hangi özelliklere sahip bir kitap başarıya ulaşmamızı sağlar?” diye kendimize sorduk ve zorlu bir sürecin ardından elinizdeki kitabı oluşturduk.

Tüketici odaklı değerlendirme yaklaşımından yola çıkarak, “yıldızlama” modelini uyguladığımız.

Bu kitapta sorulma ihtimali en yüksekten en düşüğe doğru konuları belirlemiş olduk. Bu yıldızlı puanlamayı ise bugüne kadar KPSS’de çıkan soruları analiz ederek ortaya koyduk. Bu uygulama ile oluşturulan bu değerli kaynakla bu sürece diğer adaylardan bir adım önde başlayacaksınız.


2- 2012 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Modüler Soru Bankası

Türkçe Soru Bankası   368 sayfa
Matematik - Geometri Soru Bankası  624 sayfa
Tarih Soru Bankası  368 sayfa
Coğrafya Soru Bankası  384 sayfa
Vatandaşlık Soru Bankası  288 sayfa
 
Toplam 10.000 soru bulunmaktadır.
 
KPSS’de uzun yılların zengin deneyimine sahip uzmanlarının hazırladığı Modüler Soru Bankası, sizleri zamanla yarışan kimseler durumuna getirmek amacıyla hazırlanmıştır. Çünkü bu sınavda herkes gibi olmanın, herkes kadar doğru yapmanın hiçbir anlamı kalmamıştır. Peki, nasıl adayların iddiası var? Herkesten farklı olanların, verilen sürede çok doğru yapanların... İşte bu kaynak sizi böyle bir çizgiye ulaştırmak için düzenlenmiştir
 
Bu soruları gösterdiğimiz yöntemle çözün, siz de hedefinize ulaşın, başarının zirvesine imzanızı atın!
 
3- 2012 KPSS Genel Yetenek Çek Kopart Yaprak Test

KPSS artık klasikleşmiş yarışlardan biri durumuna gelmiştir. Bunun bilincinde olan yazar kadromuz, sizleri bu yarışta en iyi koşucu niteliğine kavuşturmanın bütün tekniklerini ve taktiklerini içeren araçlar sunmaktadır sizlere. İşte bunlardan biri de “Çek Kopart Yaprak Test”lerimizdir.
 Toplam 114 test ve 1588 soru bulunmaktadır.

4- 2012 KPSS Genel Kültür Çek Kopart Yaprak Test

KPSS’ye hazırlanmanın et etkili yöntemi nitelikli ve sınav formatına uygun soru çözmektir. Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık branşlarından oluşan “Çek Kopart Yaprak Test”lerle bol bol soru çözecek ve bilgilerinizi pekiştireceksiniz.“Çek Kopart Yaprak Test”ler konu konu düzenlenmiştir.

Toplam 112 test ve 1555 soru bulunmaktadır.

5- 2012 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Çıkmış Sorular ve Çözümleri
    
2001 KMS, 2002 KPSS, 2003 KPSS, 2004 KPSS, 2005 KPSS, 2006 KPSS, 2007 KPSS 2008, KPSS 2009, KPSS 2010 , 2011 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür sorularını içeren tek kitaptır. Her yılın analizlerini içeren bu kitap sonunda yıl yıl gerçekleşen Genel Yetenek Genel Kültür sınavı ile ilgili bilgileri soruları içerir. 

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963