scorecardresearch.com İhtiyaç 2011 Memur Sepeti ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
İhtiyaç 2011 Memur Sepeti

İhtiyaç 2011 Memur Sepeti

Yayınevi : İHTİYAÇ YAYINLARI

Tür : Kpss

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 

İhtiyaç 2011 Memur Sepeti
 
 
1- İhtiyaç 2011 Genel Yetenek Genel Kültür Ayrıntılandırılmış Konu Anlatımlı Modüler Set

(6 Kitap + DVD HEDİYELİ) TOPLAM 3000 Sayfa

6 kitaptan oluşan bu sette;

1.KPSS Türkçe,
2.KPSS Matematik
3.KPSS Geometri,
4.KPSS Tarih,
5.KPSS Coğrafya,
6.KPSS Vatandaşlık

 
2- İhtiyaç 2011 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Soru Bankası
 
 
1- Her üniteyi konu bakımından kapsam alanına alan testler ile sınava eksiksiz hazırlanacaksınız

2- Kolaydan zora doğru sıralanan testler ile anlamlı ve tam öğrenme amaçlanmıştır. Böylece KPSS ye hazırlanan öğrenciler farklı stil ve güçlük düzeyinde sorularla aşama aşama karşılaşır. Bu da Dört Dörtlük öğrenme gerçekleştirecektir.

3- Öğrencilerin Öğrenme İHTİYAC'ına yönelik hazırlanan bu kitap ile sınava hazırlık daha kolay olacaktır.

4- ÖSYM formatındaki sorularla kendinizi gerçek bir sınavdaymış gibi hissedecek sınava girdiğinizde hiçbir sürprizle karşılaşmayacaksınız.

5- Testin çözüldüğü tarih, başlama ve bitiş süreleri, doğru, yanlış, boş ve net kutuları ile performansınızı her geçen gün geliştirdiğinizi görme imkanı elde edeceksiniz.

6- Bu zorlu maratonda başarılı olmanızı sağlayacak fırsat size bu kitapta sunulmuştur.
 

3- İhtiyaç 2011 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Muhteşem Soru Bankası

-Çalışma Yaprakları
-Doğru- Yanlış
-Boşluk Doldurma
-Sarmal Programlama
-Kendi Hızınızı Ölçmenize Yardımcı Olacak Alanlar
-2010 Anayasa Değişikliğine Göre Uygun
-Toplam 640 Sayfa ve 3600 Özgün Soru

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963