scorecardresearch.com İhtiyaç 2011 Eğitim Sepeti ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
İhtiyaç 2011 Eğitim Sepeti

İhtiyaç 2011 Eğitim Sepeti

Yayınevi : İHTİYAÇ YAYINLARI

Tür : Kpss

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

İhtiyaç 2011 Eğitim Sepeti
 

1- İhtiyaç 2011 Eğitim Bilimleri Ayrıntılandırılmış Konu Anlatımlı Modüler Set

(6 Kitap + DVD HEDİYELİ) TOPLAM 2624 Sayfa

6 kitaptan oluşan bu sette;

1.KPSS Öğretim Yöntem ve Teknikleri
2.KPSS Program Geliştirme
3.KPSS Gelişim Psikolojisi
4.KPSS Ölçme ve Değerlendirme
5.KPSS Rehberlik
6.KPSS Öğrenme Psikolojisi
 

2- İhtiyaç 2011 Eğitim Bilimleri Soru Bankası

Toplam 560 Sayfa   2011 Soru

Neler Yeni


Konu Pekiştirme Testleri

Ders Kavrama Testleri

Çözümlü Güç Testleri

Çözümler

Konu pekiştirme testleri ile oluşturulan öğrenmelerin aşamlılık ilkeler doğrultusunda kalıcılığını sağlanabilmek için kolaydan zora doğru sıralanan testler ile anlamlı ve tam öğrenme amaçlanmıştır. Böylece KPSS ye hazırlanan öğrenciler farklı stil ve güçlük düzeyinde sorularla aşama aşama karşılaşır. Bu da Dört Dörtlük öğrenme gerçekleştirecektir. Öğrencilerin Öğrenme İHTİYAC'ına yönelik hazırlanan bu kitap ile sınava hazırlık daha kolay olacaktır.
 
 
3- İhtiyaç 2011 KPSS Eğitim Bilimleri Çek Kopart Yaprak Test

Anlamlı ve kalıcı öğrenmelerin gerçekleşmesinde konu konu düzenlenmiş testlerin ve her dersin son bölümündeki genel tekrar testleri İLE BİRLİKTE KONULARI KAVRAMANIZ

 
BİLGİLERİNİZİN PEKİŞTİRİLMESİ AMAÇLANARAK KPSS formatına uygun HAZIRLANMIŞTIR.
 
Kuramcıların takımı posteri hediyelidir. 
 
Her branş 16 testten oluşup 96 test bulunmaktadır.
 
Toplam 1011 soru bulunmaktadır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963