scorecardresearch.com Son Görev ve Tüm Korku-Gerilim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Son Görev

Son Görev

Tür : Korku-Gerilim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bu kitap, yeteneklerimle yarışan yeni bir yazarı işaret ediyor. Belki biraz daha hızlıbir akışı var ama kesinlikle daha dondurucu…”Tess Gerritsen – “CERRAH” kitabının yazarı

“… Oğulları onların her şeyiydi – özellikle de Beth’in. Sürekli taşındıkları için Beth, uzunsoluklu bir işte çalışma fırsatı bulamamıştı ve Jack’in tıp projeleri onun zamanının büyük birkısmını kaplıyordu. Bunun sonucunda enerjisinin tümünü Danny’i büyütmek için harcamıştı.Oğlu da o kadar hayat doluydu ki, ona bakmak annesinin bütün gücünü tüketiyordu. Tam birfutbol hastasıydı ve dünyanın her liginden takımları destekliyordu: İngiltere’ den Chelsea,İspanya’dan Real Madrid, İtalya’dansa Lazio bunların bir kaçıydı. Tuttuğu takımlara tezahüratedecek konumda olmadığındaysa, topa benzeyen herhangi bir nesneyi tekmelemeye başlardı,kırdığı camların haddi hesabı yoktu…”Patronunu öldürdüler, ailesini tehdit ettiler, evini sardılar. Şimdiyse hayatını istiyorlar.Jack Hunt, doğduğu kent olan Dublin’den Chicago’nun en iyi hastanelerinden birine terfiettiğinde, önünde ailesi için önemli bir fırsat olduğunu görür. Bu yetenekli genç kalp uzmanı,ailesine yeni bir hayat sunabilecektir.Birinin başına geçmesi teklif edildiğindeyse, bu rüyasıgerçekleşmek üzereydi.Fakat bu terfi tam bir kabustu.Yol ortasında sık sık karşılaştığı saldırılar, akılalmazvandallıklar, yirmi dört saat süren göz hapsi…Birkaç ay içinde Jack Hunt’ın bu rüyası çöker.Verdiği savaşın , kendisini ve ailesini bu tehlikeli görevin içinden kurtarmaya yönelir. Sahipolduğu bu tehlikeli sırlar arttıkça, onları açığa çıkartmak için çabası ve hayati tehlikesi de artar.Eğer düşmanları onu daha erken ele geçirmeyi başarırlarsa, Hunt’ın bu sırrı açıklaması vekurtulması mümkün olmayacaktır…“İnkâr edilemez derecede soluk kesici bir roman.” GQ“Daha iyisi yazılamayacak kitaplar kategorisinde en yüksek puanları almayı başaran bir kitap.”Dublin Evening Herald“Bu kitap, okurun kalp atışlarını arttırmayı garanti eden soluk kesici bir macera.”Irish Independent“Bu kitap gerçekten büyük bir adım… Son görev gerçekten de birinci sınıf bir gerilim.”Sunday TribuneYAZAR HAKKINDA:Paul Carson bir doktor ve roman yazarı. Karısı ve 2 çocuğuyla birlikte Dublin’de yaşıyor.İrlanda’da ‘Son Görev’, ‘Cold Steel’, ‘Scalpel’ isimli kitapları en çok satanlar listesine girdi.’Scalpel’ 17 hafta boyunca bir numarada kaldı. Dördüncü romanı ‘Ambush’ William Heinemanntarafından yayımlandı.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963