scorecardresearch.com Kehanet ve Tüm Korku-Gerilim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kehanet

Kehanet

Yazar : Sue Ann Jaffarian

Sayfa Sayısı : 336

Yayınevi : CALİPSO YAYINEVİ

Tür : Korku-Gerilim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


SIRADAN BİR GARSONKEN TEHLİKELİ SERİ KATİLLERİN PEŞİNE DÜŞMENİZİ İSTEYECEK BİR TEKLİF ALDIYSANIZ NE TAPARDINIZ?

Bir grup tehlikeli seri katil avuçlarının içinde “kan çizgisi” işareti taşıyan genç ve güzel kadınları öldürüp kanlarını içerek vampir olmaya çalışmaktadırlar. Bu seri katiller çok güzel ve çekici bir kadın olan Madison’u kaçırtırlar. Tam öldürülmek üzereyken vampir bir çift genç kadının hayatını kurtarır ve Madison’un birlikte çalıştığı garson arkadaşı be seri katiller tarafından kanı içilerek öldürülür.

Los Angeles’ta yaşayan vampirleri yöneten “Vampir Kurulu” bu katillerin bulunması için Madison’dan kendilerine yardım etmesini ister. Madison da bu teklifi kabul ederek vampirlerle birlikte çalışmayı kabul eder. Colin adındaki yakışıklı ve çekici vampirle birlikte Los Angeles’taki gece kulüplerinde katillerin peşine düşen Madison tuzağa düşer ve seri katiller tarafından kaçırılır.

Madison’u, bu acımasız ve psikopat ruhlu katillerin elinden kurtarmak için zamana karşı yarış başlamıştır. Zamana karşı yapılan bu yarışın galibi kim olacaktır?

Bu sıra dışı, inanılmaz ve aksiyon dolu kitabı elinizden bırakmadan bir solukta okuyacaksınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Avcı'

  Yazar : PAUL CLEAVE

  Tür : Korku-Gerilim


  Avcı - PAUL CLEAVEYozlaşmış bir şehirde av ile avcı arasındaki tek fark ödedikleri bedeldir.Edward Hunter’ın babası yirmi...
  Devamı...
 • 'Siccin “Amel Defteri”'

  Yazar : Şafak GÜÇLÜ

  Tür : Korku-Gerilim


  Siccin “Amel Defteri” - Şafak GÜÇLÜ“Burada Her Günahın Bir Bedeli Vardır!..” Şafak GÜÇLÜ yazdıysa dikkatli olun!...
  Devamı...
 • 'Mavi Zehir'

  Yazar : İncinur Karakoç

  Tür : Korku-Gerilim


  Mavi Zehir - İncinur KarakoçKitap Tanıtım Yazısı:“Sesin durduğunu saniyeler sonra fark etmişti ve düşünmeye fırsatı olmadan...
  Devamı...
 • 'O - Sansürsüz Tam Metin It '

  Yazar : Stephen King

  Tür : Korku-Gerilim


  O - Sansürsüz Tam Metin It - Stephen KingİÇERİK TANITIM Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry’yi diğer kasabalardan...
  Devamı...
 • 'Cthulhu’nun Çağrısı'

  Yazar : Howard Phillips Lovecraft

  Tür : Korku-Gerilim


  Cthulhu’nun Çağrısı   -   Howard Phillips LovecraftLovecraft’ın neden korku edebiyatının ustası olarak...
  Devamı...
 • 'Yanlış Anne'

  Yazar : Sophie Hannah

  Tür : Korku-Gerilim


  Yanlış Anne   -   Sophie Hannah“Müthiş bir psikolojik gizem… Elinizden bırakamayacaksınız.”Publisher’s...
  Devamı...
 • 'Girdap - Geçmişini silemezsin, o seni silmedikçe…'

  Yazar : Murat Aloğlu

  Tür : Korku-Gerilim


  Girdap - Geçmişini silemezsin, o seni silmedikçe… - Murat Aloğlu Her şey rahip Wolfgang Beauregard'ın...
  Devamı...
 • 'Virüs'

  Yazar : Burak Akten

  Tür : Korku-Gerilim


  Virüs - Burak Akten  Küçücük bir ihmal denebilirdi. Tüm insanlığın kederini değiştirecek küçücük bir ihmal...“Silahımı...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963