scorecardresearch.com Karanlık Sular ve Tüm Korku-Gerilim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Karanlık Sular

Karanlık Sular

Yazar : Andrew Gross

Sayfa Sayısı : 424

Yayınevi : TURKUVAZ YAYINCILIK

Tür : Korku-Gerilim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Yatırım fonu yöneticisi Charles Friedman, bir sabah işe giderken bindiği trenin havaya uçmasıyla hayatını kaybeder. Karısı Karen onun ölümüyle başa çıkmaya çalışırken kocasının hiç bilmediği bir geçmişe sahip olduğunu ve gizli ilişkilerle dolu bu geçmişin onu ve iki çocuğunu tehdit ettiğini öğrenir.
Aynı günlerde, Greenwich Polis Müdürlüğü’nden Teğmen Hauck da bir vur-kaç vakasını soruşturmaktadır. Bu iki ölümün arasındaki bağlantı, Karen Friedman’la Teğmen Hauck’u bir araya getirecek; yavaş yavaş açığa çıkan karmaşık ilişkiler, uluslararası çapta entrikalara, para için işlenmiş cinayetlere kadar uzanacaktır.

James Patterson’la birlikte kaleme aldığı çok satan romanlarla adını duyuran Andrew Gross, aylarca liste başında kalan Mavi Bölge’den sonra yazdığı ikinci kitabında okurlara soluk soluğa okunacak bir macera sunuyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Sahtekâr'

  Yazar : Mary Higgins Clark

  Tür : Korku-Gerilim


  Sahtekâr - Mary Higgins Clark Bir baba ve iki kızını karşı karşıya getiren dev bir antika reprodüksiyon şirketi ve...
  Devamı...
 • 'Emma’nın Hikayesi'

  Yazar : ARNAUD MOLINIE

  Tür : Korku-Gerilim


  Emma’nın Hikayesi - ARNAUD MOLINIE Şiddet ve yoğun bireyselliğin hakim olduğu modern toplumda genç ve hırslı Emma''nın...
  Devamı...
 • 'E Sendromu'

  Yazar : FRANCK THILLIEZ

  Tür : Korku-Gerilim


  E Sendromu - Franck Thilliez Görmediğiniz şey sizi öldürebilir… Düşüncelerimizin ne kadarı bize ait? Beynimizi...
  Devamı...
 • 'Neferet’in Laneti'

  Yazar : P. C. Cast, Kristin Cast

  Tür : Korku-Gerilim


  Neferet’in Laneti - P. C. Cast, Kristin Cast Bir Gece Evi Romanı KURBANDAN YÜKSEK RAHİBEYE GENÇ KIZDAN BAŞTAN...
  Devamı...
 • 'Evernight Akademisi - Sonsuz Gece'

  Yazar : Claudia Gray

  Tür : Korku-Gerilim


  Evernight Akademisi - Sonsuz Gece - Claudia Gray Sonsuz karanlıkta tehlikenin ya da aşkın nereden geleceğini bilemezsiniz. Peki...
  Devamı...
 • 'Kayıp Kızlar Adası'

  Yazar : Jennifer McMahon

  Tür : Korku-Gerilim


  Kayıp Kızlar Adası - Jennifer McMahon Tavşanın uzattığı patiyi küçük eliyle tutan Ernie, annesinin arabasından inip...
  Devamı...
 • 'Karaltı'

  Yazar : Boris Koch

  Tür : Korku-Gerilim


  Karaltı - Boris Koch Büyük şehirler büyük korkular besler. Ve gerçek korku acımasızdır. Berlin’de gazetecilik...
  Devamı...
 • 'Kazanova Tarikatı'

  Yazar : Eric Giacometti, Jacques Ravenne

  Tür : Korku-Gerilim


  Kazanova Tarikatı - Eric Giacometti, Jacques Ravenne Mason locaları arasında bile gizli kalmış bir tarikat… Erotizmin...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963