scorecardresearch.com YAPI KATALOĞU 2009 ve Tüm Kaynak Kitap Kitapları Radikal Kitap'ta!
YAPI KATALOĞU 2009

YAPI KATALOĞU 2009

Yazar : ...

Sayfa Sayısı : 872

Yayınevi : YEM YAYINLARI

Tür : Kaynak Kitap

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Türk yapı sektörünün güvenilir başvuru kaynağı "YAPI KATALOĞU 2009" çıktı!

Sektördeki ürünleri bilimsel, teknik ve ticari bir şekilde, bütün ayrıntılarıyla, ilgili kuruluşlara, teknik elemanlara ve tüketicilere tanıtmak amacıyla hazırlanan "YAPI KATALOĞU 2009"da, tek ciltte 809 firma, 2.850 marka, 1.760 ürün bulunuyor.
Ürün tabanlı bir sıralama sistemine sahip olan katalogda ürünler türüne veya markasına göre bulunabildiği gibi benzer ürünler bir arada görülerek karşılaştırma yapılabiliyor.

Daha önce iki yılda bir yayımlanan Yapı Katalogu, 2007 yılından itibaren, malzeme sektöründeki yeni ürünleri, kullanıcılara anında yansıtabilmek amacıyla her yıl yayımlanmaya devam edecek.

"YAPI KATALOĞU 2009"da yer alan ürün grupları;
Aktarım Gereçleri (Yürüyen merdiven, asansör vb.), Arıtma Sistemleri, Asma Tavan Sistemleri ve Aksesuarları, Bağlantı - Tespit Elemanları, Banyo Mutfak Donanımları, Beton-Donatı ve Ekipmanları, Bilgisayar Yazılımları, Bina İçi Donanım, Mobilya, Bitirme Elemanları, Borular ve Yardımcı Ekipmanlar, Boya - Vernik, Bölme Duvarlar, Cam ve Saydam Elemanlar, Cephe Kaplamaları, Çatı Kaplamaları, Çevre Düzenleme, Döşeme Kaplamaları, Duvar Eleman ve Blokları, Duvar Kaplamaları, Elektrik - Aydınlatma, Enerji, Giydirme Cephe Sistemleri, Güvenlik Sist. ve Bina Otomasyonu, Hazır Harç ve Sıva, Isı-Su- Ses ve Yangın Yalıtımı, Isıtma-Havalandırma-Soğutma (H.V.A.C.), İskele-Kalıp ve Ekipmanları, İş Makineleri ve El Aletleri, Kapı Sistem ve Aksesuarları, Merdivenler ve Tamamlayıcı Ekipmanlar, Müteahhitlik Hizmetleri, Nalburiye, Panjur-Stor ve Jaluzi, Pencere Sistem ve Aksesuarları, Prefabrike Elemanlar ve Aksesuarları, Profiller, Sauna ve Yüzme Havuzları, Tesisat Ekipmanları, Yapı Denetimi Hizmetleri, Yapı Kimyasalları-Yapıştırıcılar- Bağlayıcılar, Yapı Sistemleri, Yapısal Çelik Elemanları ve Aksesuarları, Yönlendirme Sist. ve Teşhir Elemanları,

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963