scorecardresearch.com Uzman Kariyer 2011 Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımlı ve Tüm Kaynak Kitap Kitapları Radikal Kitap'ta!
Uzman Kariyer 2011 Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımlı

Uzman Kariyer 2011 Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımlı

Sayfa Sayısı : 1064

Yayınevi : UZMAN KARİYER YAYINLARI

Tür : Kaynak Kitap

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Polis Meslek Yüksekokulu Hazırlık Kitabı Polislik mesleğine gönül veren ve bu mesleği icra etmek isteyen adaylar için itina ile hazırlanmış bir kaynaktır. Detaylı konu anlatımı ve çözümlü örnek soruları ile Polis Meslek Yüksekokulu Sınavına hazırlanmak için vazgeçilmez bir kaynak olan kitap sizlerin hayalinizdeki değerli mesleğe ulaşmanızda en büyük yardımcınız olacaktır. Kitap içerisinde sizleri bilgilendirmek adına Polis Meslek Yüksekokulu giriş koşulları, sınava başvuru koşulları ve sınav kurallarını anlatan bir bölüme de yer verilmiştir. Kitap içerisinde Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Yurttaşlık Bilgisi ve Güncel konular alanlarına ait bilgiler geniş kapsamlı olarak anlatılmıştır. Ayrıca çıkmış soruların ve çözümlerinin yer aldığı bu kaynak ile istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz.

Kitap İçeriği;

Detaylı Konu Anlatım
Konu Sonu Testleri
Çözümlü Örnek Sorular
2008-2009-2010 Çıkmış Sorular ve Çözümleri

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963