scorecardresearch.com Online Eğitimde Program Geliştirme ve Tüm Kaynak Kitap Kitapları Radikal Kitap'ta!
Online Eğitimde Program Geliştirme

Online Eğitimde Program Geliştirme

Yazar : Ömer Cem Karacaoğlu

Sayfa Sayısı : 416

Yayınevi : İHTİYAÇ YAYINLARI

Tür : Kaynak Kitap

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Yrd. Doç.  Dr. Ömer Cem KARACAOĞLU tarafından yazılan Online Eğitimde Program Geliştirme adlı  kitap, renkli basım yapılarak akademik kitaplara ayrı bir renk getirmiştir. Eser, renkli basım özelliğiyle, öğrenmeyi tek düze olmaktan çıkararak daha kalıcı hâle getirirken flekso kapak kullanımıyla da kütüphanenizde uzun süre saklayabileceğiniz bir kaynak durumuna gelmiştir. Bir akademik kitap olduğunu her hâliyle ön plana çıkaran eserde, konunun önemli yönünü vurgulayan özet bilgiler “püf noktası”; okuyucuların eleştirel ve analitik düşünme becerilerini kullanarak farklı konular arasında ilişkilendirme yapmalarını sağlamak amacı ile sorulan sorular ve sunulan tartışmalar  “bağlantıyı kur”; konu ile ilgili akademik çalışmalar kapsamında yer alan makale ve araştırmaların incelenmesi ile oluşturulan “bir araştırma” gibi bilgiyi ön planda tutan çeşitli yöntemlerden yararlanılmıştır. Bunların yanında konuları özetleyen, konular ve kavramlar arasındaki ilişkiyi gösteren bilgi haritaları, kavram haritaları, balık kılçığı diyagramları ve tablolar kullanılmıştır.  10 bölümden oluşan kitap, online eğitim ve eğitimde program geliştirme ile ilgili tüm bilgileri görebileceğiniz eşsiz bir akademik kaynaktır.

Bu kitapla; geleceğin eğitimi olan online eğitimin nasıl uygulanacağı, online eğitimde nelere dikkat edilmesi gerektiği, eğitimde bir programın nasıl geliştirilebileceği, program geliştirmede nelere dikkat edileceği ve programın nasıl değerlendirileceği konularında tüm sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963