scorecardresearch.com Müfettişlik - Uzmanlık - Kaymakamlık - Hakimlik - Denetmenlik - Kpss Hazırlık Kitabı Ve Soru Bankası ve Tüm Kaynak Kitap Kitapları Radikal Kitap'ta!
Müfettişlik - Uzmanlık - Kaymakamlık - Hakimlik - Denetmenlik - Kpss Hazırlık Kitabı Ve Soru Bankası

Müfettişlik - Uzmanlık - Kaymakamlık - Hakimlik - Denetmenlik - Kpss Hazırlık Kitabı Ve Soru Bankası

Yazar : Musa Ceylan

Sayfa Sayısı : 1824

Yayınevi : Detay Yayıncılık

Tür : Kaynak Kitap

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

1. Bölüm: İktisat: Mikroiktisat Temel Çerçeve Ders Notları, Mikroiktisat Soruları, Makroiktisat Temel Çerçeve Ders Notları Makroiktisat Soruları, Uluslararası İktisat Soruları, Para - Banka - Kredi soruları, Türkiye Ekonomisi Notları, Türkiye Ekonomisi Soruları, İktisadi Büyüme ve Kalkınma Notları, İktisadi Büyüme ve Kalkınma Soruları, İktisat KMS 2001 Soruları, İktisat KPSS 2002 Soruları, İktisat KPSS 2003 Soruları, İktisat KPSS 2004 Soruları, İktisat KPSS 2005 Soruları, İktisat KPSS 2006 Soruları 2. Bölüm: Maliye: Kamu Maliyesi Soruları, Devlet Bütçesi Soruları, Maliye Politikası Soruları, Vergi Hukuku ve Mevzuatı Soruları, Maliye KMS 2001 Soruları, Maliye KPSS 2002 Soruları, Maliye KPSS 2003 Soruları, Maliye KPSS 2004 Soruları, Maliye KPSS 2005 Soruları, Maliye KPSS 2006 Soruları 3. Bölüm: Muhasebe: Muhasebenin Temel Kavramları, Genel Muhasebe Soruları, Şirketler Muhasebesi Soruları, Mali Tablolar Analizi, Mali Tablolar Analizi Soruları, Muhasebe KMS 2001 Soruları, Muhasebe KPSS 2002 Soruları, Muhasebe KPSS 2003 Soruları, Muhasebe KPSS 2004 Soruları, Muhasebe KPSS 2005 Soruları, Muhasebe KPSS 2006 Soruları 4. Bölüm: İşletme: Finansal Yönetim Notları, Finansal Yönetim Soruları, Üretim Yönetimi Notları, Üretim Yönetimi Soruları, İşletme Yönetimi Notları, İşletme Yönetimi Soruları, İşletme Temel Kavram ve İlkeleri Notları, İşletme Temel Kavram ve İlkeleri Soruları, Pazarlama Notları, Pazarlama Soruları, İşletme KMS 2001 Soruları, İşletme KPSS 2002 Soruları, İşletme KPSS 2003 Soruları, İşletme KPSS 2004 Soruları, İşletme KPSS 2005 Soruları, İşletme KPSS 2006 Soruları, 5. Bölüm: Hukuk Anayasa Hukuku Soruları, İdare Hukuku Soruları, Medeni Hukuk Soruları, Borçlar Hukuku Soruları, Ticaret Hukuku Soruları, Şirketler Hukuku Soruları, Kıymetli Evrak Hukuku, Ceza Hukuku ve CMUK, İcra-İflas Hukuku Soruları Hukuk KMS 2001 Soruları, Hukuk KPSS 2002 Soruları, Hukuk KPSS 2003 Soruları, Hukuk KPSS 2004 Soruları, Hukuk KPSS 2005 Soruları, Hukuk KPSS 2006 Soruları 6. Bölüm: Deneme Sınavları: Deneme Sınavları 7. Bölüm: Kurum Sınav Soruları: Kaymakamlık 2000 Sınav Soruları, Kaymakamlık 2001 Sınav Soruları, Kaymakamlık 2002 Sınav Soruları, İdari Yargı Hakimlik 2001 Sınav Soruları, İdari Yargı Hakimlik 2002 Sınav Soruları, İdari Yargı Hakimlik 2003 Sınav Soruları, Sayıştay Denetçi Yardımcılığı 2003 Sınav Soruları, Kurum Giriş Klasik Sınav Soru Örnekleri

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963