scorecardresearch.com İcra Ve İflas Hukuku Kpss - Adli Yargı Hakimliği Sınavlarına Hazırlık ve Tüm Kaynak Kitap Kitapları Radikal Kitap'ta!
İcra Ve İflas Hukuku  Kpss - Adli Yargı Hakimliği Sınavlarına Hazırlık

İcra Ve İflas Hukuku Kpss - Adli Yargı Hakimliği Sınavlarına Hazırlık

Yazar : İlker Şahin

Sayfa Sayısı : 382

Yayınevi : Detay Yayıncılık

Tür : Kaynak Kitap

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Birinci Kısım: Cüzi İcra (İcra Hukuku) Birinci Bölüm: Genel Hükümler İkinci Bölüm: İlâmsız İcra Üçüncü Bölüm: İlâmlı İcra Dördüncü Bölüm: Rehnin Paraya Çevrilmesi Yoluyla Takip Beşinci Bölüm: İhtiyati Haciz İkinci Kısım: Külli İcra (İflas Hukuku) Konkordato ve İptal Davası Birinci Bölüm: İflas Hukuku İkinci Bölüm: Konkordato Üçüncü Bölüm: Sermaye Şirketleri ve Kooperatiflerin Uzlaşma Yoluyla Yeniden Yapılandırılması Dördüncü Bölüm: İptal Davası Üçüncü Kısım: Sınavlara Yönelik Sorular A. Kpss´de Çıkmış Sorular Ve Açıklamalı Çözümleri - 2001 Kms Soruları - Kpss 2002 Soruları - Kpss 2003 Soruları - Kpss 2004 Soruları - Kpss 2005 Soruları - Kpss 2006 Soruları B. Adalet Bakanlığı Adli Yargı Hâkim Adaylarını Seçme Sınavında Çıkmış Sorular Ve Açıklamalı Çözümleri - 1998 Mayıs Sınav Soruları - 1998 Kasım Sınav Soruları - 2000 Sınav Soruları - 2002 Sınav Soruları - 2003 Sınav Soruları - 2004 Sınav Soruları - 2005 Sınav Soruları - 2005 Kasım Sınav Soruları - 2006 Nisan Sınav Soruları (Tanıtım Bülteninden)

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963