scorecardresearch.com Eta: Sql & V.8 Eğitim Ve Uygulama Kitabı (2 Cilt) ve Tüm Kaynak Kitap Kitapları Radikal Kitap'ta!
Eta: Sql & V.8 Eğitim Ve Uygulama Kitabı (2 Cilt)

Eta: Sql & V.8 Eğitim Ve Uygulama Kitabı (2 Cilt)

Yazar : Alim Karataş

Sayfa Sayısı : 490

Yayınevi : İZ YAYINCILIK

Tür : Kaynak Kitap

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Yazar 1970 yılında Gümüşhane''de doğdu. İlk, Orta ve Liseyi İstanbul Şişli''de bitirdi. 1990-1994 arasında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü tamamladı.

1994 yılında Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yüksek Lisans programına girdi. 1995 yılında ders 1996 yılında tez dönemini tamamlayarak Bilim Uzmanı unvanını almaya hak kazandı. Yüksek Lisans tezini Sermaye Şirketlerinde kar dağıtımı konusunda yaptı.

1996–1998 yılları arasında İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odasına bağlı olarak Mali müşavirlik stajı yaptı. 1999 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmak amacıyla büro açtı. Bu tarihten itibaren birçok firmada Serbest Muhasebeci - Mali Müşavir ve danışman olarak hizmet verdi.

2003 yılından itibaren Bilge Adam Bilişim Teknolojileri Akademisinde teorik muhasebe ve ağırlıklı olarak LOGO ile ETA muhasebe paket programların eğitimini verdi. Çeşitli firmaların bu paket programlarda muhasebe sistemlerini kurdu.
Ayrıca 2004 yılı güz döneminden itibaren İstanbul Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölümünde LKS-2 ve ETA:SQL muhasebe paket programlarının uygulamalı dersini ile Dönem Sonu İşlemleri dersini vermiştir. Halen bu bölümde LOGO ve ETA:SQL Muhasebe paket program derslerini vermeye devam etmektedir.

Yazarın iş hukuku alanında çalışmaları halen devam etmektedir. Muhasebe, vergi, iş kanunu konularında İstanbul Ticaret Mahkemelerinde Bilirkişilik yapmaktadır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963