scorecardresearch.com Erdem Sürücü Adayı Vcd Eğitim Seti ve Tüm Kaynak Kitap Kitapları Radikal Kitap'ta!
Erdem Sürücü Adayı Vcd Eğitim Seti

Erdem Sürücü Adayı Vcd Eğitim Seti

Yayınevi : .

Tür : Kaynak Kitap

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Sürücü Adayı Ehliyet VCD Eğitim Seti 4 VCD YENİ - Trafik - Motor - İlkyardım

70 den Fazla Animasyon
30 Dan Fazla Canlı Çekim
700 den fazla resim.

Değişen ve gelişen dünyayı anlayabilmemiz ve hızına yetişebilmemiz için bizim de değişip, gelişmemiz gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı da dünyadaki gelişmeleri göz önüne alarak 2006 yılından bu yana sürücü adayı sınav sistemini değiştirdi. Yeni sınav sistemiyle ezberlemek bir çözüm olmaktan çıktı ve sürücü belgesini hak etmek için öğrenmek gerekiyor...

Öğrenmek ezberlemekten çok daha kolay ve size karşılaşabileceğiniz sorunlarda çözüm getiren bir yöntem. Bu eğitim setimiz öğrenmeyi temel ve öğrenmenin kişilere göre farklı olduğunu göz önüne alan bir anlayışla detaylardan uzak, kolayca anlayabileceğiniz şekilde hazırlandı.

Tek bir öğrenme ve öğretme metodu olmadığından ve siz sürücü adaylarının farklılıkları dikkate alınarak görsel ve işitsel öğrenme metotları bir arada kullanılmış, oldukça zengin bir eğitim seti ile karşılaşacaksınız.

Görsel ve işitsel öğrenme ve öğretme metotlarının yanında; parçadan bütüne, bütünden parçaya ayırmalar yapılmış ve konulara hakim olmanız hedeflenmiştir. Sizlerin algıda seçicilik özelliğiniz dikkate alınarak, konuların çok daha önemli olan noktaları da çarpıcı bir şekilde ayrıca sunulmuştur.

Eğitim setinde karşılaşacağınız gerçek görüntüler, animasyonlar, yazılı ve görsel materyallerle keyifli ve sonuçtan emin bir öğrenme süreci yaşayacaksınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963