scorecardresearch.com Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Dizisi Seti (20 Kitap Takım) ve Tüm Kaynak Kitap Kitapları Radikal Kitap'ta!
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Dizisi Seti (20 Kitap Takım)

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Dizisi Seti (20 Kitap Takım)

Yazar : Kolektif

Sayfa Sayısı : 200

Yayınevi : EKİNOKS YAYINEVİ

Tür : Kaynak Kitap

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Çocuk gelişim seti çocuk eğitiminde büyük yardımcınız. Sağlıkla büyüyen çocuklar sağlıklı bir toğlum demektir. Eğitim evde anne babayla başlar. Hemen her alanda size yardımcı olacak bir kitap setimizde çocuklarınızın yanı sıra anne baba psikolojiside var. Bu setle hem kendi sağlığınızı hem çocuğunuzun psikolojisini garanti döneme dönüştürecek. Keyifle okurken bilgi edinecek ve sağlıklı psikolojisi düzgün bir nesil yetiştirmesine katkıda bulunacaksınız. Setteki kitaplar: 1-Yanlış Çocuk 2-Deha Çocuk Olmak 3-Çocuk ve Zihin Terapisi 4-Problem Çocuk Sorunları Çözmede İzlenecek Yollar 5-Çocuğumun Yemek Kitabı 6-Çocuk ve İletişim Çocuğumla Diyalog 7-Çocuk ve Disiplin 8-Çocuk ve Beceri 9-Büyüklerde Küçüktü Çocuk Psikolojisi 10-Gençlerle İletişim Ergenlik ve Ergenlik Problemleri 11-Çocuk ve Anne Baba Yaşam Rehberi 12-Çocuğum Okula Başlıyor 13-Çocuklarda Dikkat Eksikliği 14-Baba Sakın Bize Vurma Çocuk ve Aile İçi Şiddet 15-Çocuk Hastanesi 16-Çocuk İsimleri Kütüphanesi 17-Sevgili Bebeğim Hoşgeldin

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963