scorecardresearch.com Windows 7 Görüntülü Eğitim Seti ve Tüm İşletim Sistemleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Windows 7 Görüntülü Eğitim Seti

Windows 7 Görüntülü Eğitim Seti

Yayınevi : .

Tür : İşletim Sistemleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Windows 7 ile Çalışmaya Şimdi Başlayın

Microsoft Windows 7 Ultimate, Microsoft Windows serisinin ve Windows 7 ürününün en güncel ve gelişmiş sürümüdür. Ev, iş ve mobil ortamlar için son teknoloji çözümleri sunar ve bu teknolojiler ile eşsiz bir uyum içindedir.
Microsoft Windows 7 Ultimate Türkçe Temel Görsel Eğitim Set
Temel, orta ve ileri düzey müfredat konularını aşağıda yer alan listeden keşfedebilirsiniz. Bu eğitim sayesinde etkin bir bilgisayar kullanıcısı olacak ve işletim sistemi deneyimlerinizde çıtayı yükselteceksiniz.

Komple-Eksiksiz İçerik

Bu eğitimi alan adayların Microsoft Windows 7 Ultimate Türkçe üzerindeki tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilecekleri komple bir içerik düzeni temel alınmıştır.
Tamamı Türkçe Eğitim
Bu set içerisinde-anlatımın tamamında Türkçe anlatım ve Windows 7 Türkçe sürümü kullanılmıştır. Bu sayede genel kullanım kabiliyetinizi geniş kitlerde uygulayabileceksiniz.
Yeni Başlayanlar İçin Windows 7 Eğitimi
Microsoft Windows 7 Ultimate Türkçe Temel Görsel Eğitim Seti daha önce bilgisayar kullanmamış ve kendini ‘yeni başlayanlar’ şeklinde kategorize eden adaylar için sunduğu komple çözüm ile en baştan başlamaktadır. Bu sayede bilgisayar kullanım kabiliyetlerininde gelişmesi hedeflenmektedir.

Kullanıcılar İçin Windows 7 Eğitimi

Hali hazırda herhangi bir uzmanlık ve/veya beceri düzeyinde bilgisayar kullanmakta olan adaylar bu eğitim ile becerilerini bir adım öne geçirmek imkanına kavuşacak bu sayede en son teknolojiler ile uyum içerisinde çalışan en güncel Microsoft istemci işletim sistemi olan Windows 7 Türkçe ile çalışıyor bulunacaklar.

Uzmanlar İçin Windows 7 Eğitimi
Daha önce Microsoft istemci işletim sistemi ürünleri üzerinde ve genel bilgisayar kullanımı alanında orta ve ileri düzey bilgi-beceri sahibi olan adaylar bu eğitimi almaları halinde uzmanlıkları güncel tutabilirler.

Eski Sürüm Kullanıcıları İçin Windows 7 Eğitimi
Windows 7 Türkçe öncesi Windows Vista, Windows XP gibi Microsoft istemci işletim sistemi ürünleri ile halen çalışmakta olan ancak sistem ve becerilerini güncelleme gereksinimi duyan adaylar bu setin sunduğu avantajları eğitim sürecinde kavrayabilir.

Herkes İçin Windows 7 Eğitimi
Teorik eğitimin genel deneyimler ile kazanılacağı yönündeki görüşler göz önünde bulundurularak hazırlanan bu set içerisinde tamamen uygulama ve beceri geliştirme imkanına kavuşacaksınız. Dolayısıyla tamamen uygulamalardan oluşan bu set aradığınız eğitime yönelik etkin bir çözüm sunmaktadır.

Yaklaşık 11 Saatinizi Bu Eğitime Ayırabilirsiniz.
Windows 7 Türkçe Eğitimi Hemen Şimdi
Bu set yaklaşık on bir saatlik tamamı Türkçe anlatım ve uygulama içeren videolardan oluşmaktadır. Anlaşılır, net, sıralı ve her düzeyden eğitim adayının kavrayacağı bir anlatım biçimine sahiptir.

Ücretsiz Yardımcı Kaynak E-Kitaplar
Bu set ile eğitime başlayacak olan adaylar yardımcı kaynak niteliğinde değerlendirilebilecek olan aşağıdaki elektronik kitapların yer aldığı ücretsiz bir CD-ROM`a sahip olacaktır.
MCDST Kitap Seti Cilt 2
MCDST Kitap Seti Cilt 3
MCDST Kitap Seti Cilt 4
Tüm Bilgisayar Kullanıcıları için Teknik İngilizce
Nasıl MCSE Olunur? El Kitabı
Bilgi Teknolojileri Örnek Yazılar

Notlar ve Yasal Uyarılar
İncelemekte olduğunuz ‘Microsoft Windows 7 Ultimate Türkçe Temel Görsel Eğitim Seti’ isimli ürün için hazırlanmış olan bu tanıtım yazısı içerisinde geçen tüm markalar aksi ispat edilmedikçe sahibine/sahiplerine aittir.
Satın/Aldıktan sonra size gönderilecek olan ‘Microsoft Windows 7 Ultimate Türkçe Temel Görsel Eğitim Seti’ isimli ürün içeriğinde yer alan tüm markalar aksi ispat edilmedikçe sahibine/sahiplerine aittir.
Bu set Microsoft Windows 7 Ultimate Yapı 7100’ Türkçe sürümü üzerinde hazırlanmıştır. Temel, orta ve ileri düzey ilgili konuları içerir.
Bu set hazırlanırken kullanılan donanım ve yazılımların tümünde 32-Bit mimariye sadık kalınmış olup, sistem 3.06GHz işlemci, 1,00 GB RAM, 80 GB HDD bileşenlerinden oluşmaktadır.

Bölüm 1 ( İlk Bölüm): Düzenleme
Ağ Projektörü
Başlarken
Çalıştır
Ekran Alıntısı Aracı
Eşitleme Merkezi
Hesap Makinesi
Komut İstemi
Matematiksel Giriş Paneli
Not Defteri
Paint
Projektöre Bağlanma
Ses Kaydedici
Sticky Notes
Uzak Masaüstü Bağlantısı
Windows Gezgini
WordPad
Büyüteç
Ekran Klavyesi
Ekran Okuyucu
Erişim Kolaylığı
Windows Konuşma Tanıma
Bilgisayar
Denetim Masası
Disk Birleştirici
Disk Temizleme
Görev Zamanlayıcı
İnternet Explorer
Karekter Eşlem
Kaynak İzleyicisi
Özel Karekter Düzenleyicisi
Sistem Bilgisi
Sistem Geri Yükleme
Windows Kolay Aktarım Raporları
Windows Kolay Aktarım
El Yazısı Tanıma
Tablet PC Panel Girişi
Windows Journal
Windows PowerShell ISE
Windows PowerShell
Windows DVD Maker
Windows Fax ve Tarama
Windows Media Center
Windows Media Player
XPS Görüntüleyici

Bölüm 2: Yapılandırma
Ağ ve Paylaşım Merkezi
Bildirim Alanı Simgeleri
Erişim Kolaylığı Merkezi

Bölüm 3: Uygulama
BitLocker Sürücü Şifrelenmesi
Eşitleme Merkezi
Görev Çubuğu ve Başlat Menüsü
Kimlik Bilgisi Yöneticisi
Konum ve Diğer Algılayıcılar
Otomatik Kullan
Programlar ve Özellikler
Ses
Tarih ve Saat
Windows Defender
Yedekleme ve Geri Yükleme
Aygıtlar ve Yazıcılar
Bölge ve Dil
Ev Gurubu
Görüntü
Kişileştirme
Kullanıcı Hesapları
Ebeveyn Denetimleri

Bölüm 4: Yönetme
Sistem
Telefon ve Modem
Windows Güvenlik Duvarı
Yönetimsel Araçlar
Başlarken
Dizin Oluşturma Seçenekleri
Eylem Merkezi
Güç Seçenekleri
Klasör Seçenekleri
Kurtarma
Performans Bilgileri ve Araçları
RemoteApp ve Masaüstü Bağlantıları
Sorun Giderme
Varsayılan Programlar
Windows Update

Bölüm 5 ( Son Bölüm): Sorun Giderme
Görev Zamanlayıcı
Görev Zamanlayıcı Kitaplığı
Olay Görüntüleyici
Özel Görünümler
Windows Güblükleri
Uygulama ve Hizmet Günlükleri
Abonelikler
Paylaşılan Klasörler
Paylaşımlar
Oturumlar
Diğer

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963