scorecardresearch.com ADIM ADIM MICROSOFT WINDOWS XP ve Tüm İşletim Sistemleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
ADIM ADIM MICROSOFT WINDOWS XP

ADIM ADIM MICROSOFT WINDOWS XP

Yazar : ONLINE TRAINING SOLUTIONS

Sayfa Sayısı : 354

Yayınevi : ARKADAŞ YAYINEVİ

Tür : İşletim Sistemleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Adım Adım Microsoft Windows XP, Microsoft’un yeni kuşak işletim sistemi olan Windows XP’yi kullanmayı kendi başınıza, adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. İkinci baskısı yayınlanan bu kitapta yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir.
 • Adım Adım Microsoft Windows XP ile, bilgisayarınızın görünümünü ve çalışma biçimini kişiselleştirmeyi, kolayca program ekleyip kaldırmayı, yazıcıları ve diğer aygıtları bağlamayı, Internet bağlantınızı, e-postayı ve anlık ileti programınızı kurmayı, dosya ve klasörlerinizi yönetmeyi, bir yandan bilgisayarınızı paylaştırırken diğer yandan kişisel ayarlarınızı ve dosyalarınızı güvenli tutmayı, Internet radyosunu dinlemeyi, sayısal ortam kitaplığı oluşturmayı, genel sorunları çözmeyi ve yardım almayı öğreneceksiniz.
 • Adım Adım Microsoft Windows XP, kitabında tüm bilgiler Adım Adım derslerle verildiğinden, gerek duyulan bilgilerin gerektiği zaman öğrenilmesi çok kolaydır. Az çaba harcayarak Windows XP işletim sisteminde dilediği konuları seçerek öğrenmek isteyen herkesin kitabıdır. Kitap Avrupa Okuma Kağıdına iki renk olarak basılmış olup 354 sayfadır.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963