scorecardresearch.com Seçim Zamanı ( Ciltli) Siyasal Kampanyalar - Avrupa Yıllığı 2004 ve Tüm İş Yönetimi Kitapları Radikal Kitap'ta!
Seçim Zamanı ( Ciltli) Siyasal Kampanyalar - Avrupa Yıllığı 2004

Seçim Zamanı ( Ciltli) Siyasal Kampanyalar - Avrupa Yıllığı 2004

Sayfa Sayısı : 336

Yayınevi : MEDİACAT KİTAPLARI

Tür : İş Yönetimi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Avrupa seçim kampanyalarının tüm örnekleri, siyasetçilerin ve iletişimcilerin elinin altında.

  "Seçim Zamanı"nda, Avrupa kıtasında geçen yıl gerçekleşen 22 seçim kampanyasının birbirinden ilginç analizleri ve kampanya örnekleri yer alıyor.

  25 AB üyesi ülkede aynı anda yapılan 2004 Avrupa Parlamento''su seçimleri, kitapta ele alınan önemli konular arasında. Yeşiller''in tüm Avrupa''da uyguladığı müşterek ve sürekli kampanyaların yanı sıra, birbirinden bağımsız olarak yönetilen ulusal seçim kampanyaları da aynı kitapta.

  Ayrıca, Avrupa''nın köklü partileri Muhafazakarlar, Sosyal Demokratlar, Liberaller ve Yeşiller''in derslerle dolu kampanyalarından çarpıcı örnekler Seçim Zamanı''nda.

  İspanya''da Terör Saldırısının Seçimlere Etkisi

  İspanya''daki seçimlerin üç gün öncesine denk düşen, 11 Mart''taki bombalı saldırının seçmen kararına etkileri ve doğru bir kampanya ile iktidarın nasıl el değiştirdiğinin öğretici hikayesi Seçim Zamanı''nda irdeleniyor. İspanya''nın Irak politikasında bir U dönüşüne neden olan bu iktidar değişiminin kampanya ayrıntıları her siyasetçi için, her iletişimci için ölçülemez değerde.

  Ukrayna''da "Turuncu Devrim" Nasıl Planlandı ve Uygulandı?

  AB üyesi ülkelerdeki seçimlerin yanısıra, Ukrayna''daki başkanlık seçimleri ve bu ülke toplumunun dramatik biçimde demokrasiye geçmesini sağlayan Turuncu Devrim''in nasıl ve hangi koşullarda gerçekleştiğinin tüm ayrıntıları Seçim Zamanı''nda.

  Çok Fazla Daha Fazlası İçin 22 Örnekl

  "Seçim Zamanı" kitabında 22 örnek kampanya, reklam kampanyalarıyla birlikte derlendi. Bazıları coşkulu, bazıları trend-belirleyici ve hatta bazıları şaşırtıcı koşullarda gerçekleştirilmiş kampanyalar... Avusturya''dan Rusya''ya, İtalya''dan Romanya''ya, Çeçenistan''dan Kıbrıs Rum Kesimine kadar 22 farklı kampanya.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963