scorecardresearch.com Para Yönetiminde Profesyonel Yollar ve Tüm İş Yönetimi Kitapları Radikal Kitap'ta!
Para Yönetiminde Profesyonel Yollar

Para Yönetiminde Profesyonel Yollar

Yazar : Yılmaz Erolgaç

Sayfa Sayısı : 304

Yayınevi : DHARMA YAYINLARI

Tür : İş Yönetimi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Borsada Yatırım
- Mortgage
- Vadeli İşlemler
- Bireysel Emeklilik
- Tahviller
- Yatırım Fonları
(Ön Kapak)

Başarının sırrı şu veya bu teknikte değil, önceden denenmiş ilkeleri öğrenerek bunları sabır ve disiplinle uygulamaktadır...

Sermaye piyasasının geleceğine dair tahmin yapmak için özel bir beceriye ve kehanete gerek yoktur. Global borsalar benzer koşullara benzer reaksiyonlar gösterir.

Para Yönetiminde Profesyonel Yollar Türkiye sermaye piyasası çevrelerine, İstanbul Borsasına, Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsasına, bankalara, profesyonel fon yöneticilerine, uluslararası finansman eğitimi yapan üniversite öğrencilerine ve tasarruf sahiplerinin sağlıklı yatırım kararlarına katkıda bulunmak amacıyla hazırlanmış bir kitaptır.

"Wall Street''in otuz yıllık deneyimli Stok Broker''i, riski minumuma indirip, kârı maksimuma çıkartmanın yollarını herkesin anlay abileceği bir dille anlatmış. Portföy yönetmekte başarılı olmak isteyen her borsa bankerinim masasında bulundurması gereken bir referans kitabı.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963