scorecardresearch.com LİDERLİKTE ÇITAYI YÜKSELTMEK ve Tüm İş Yönetimi Kitapları Radikal Kitap'ta!
LİDERLİKTE ÇITAYI YÜKSELTMEK

LİDERLİKTE ÇITAYI YÜKSELTMEK

Yazar : Ken Blanchard

Sayfa Sayısı : 387

Yayınevi : KAİZEN YAYINLARI

Tür : İş Yönetimi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Liderlikte çıtayı yükseltin. Hayatı, herkes için daha iyiye dönüştüren yüksek performanslı kurumlar yaratırken, çalışanlarınıza en iyiye doğru liderlik edin.

Bu kitap, size rehberlik edecek, ilham verecek, tahrik edecek ve sizin mihenk taşınız olacak.

Bir Dakika Yöneticisi® kitabının yazarlarından olan Ken Blanchard ve mesai arkadaşları, 25 yıldan fazla bir süredir, liderlere ve kurumlara, mükemmelliğe yolculuklarında destek oluyorlar. Şimdi ilk defa, olağanüstü liderlik üzerine tüm bildiklerini bir araya getiriyorlar. Aşağıdakilere nasıl ulaşacağınızı keşfedin:

KISA DÖNEMİN ÖTESİNE BAKARAK DOĞRU HEDEF VE VİZYONA KİLİTLENME

EFSANEVİ, DÜŞKÜNLÜK DÜZEYİNDE BİR MÜŞTERİ HİZMETİ SUNARAK FANATİK MÜŞTERİLER KAZANMA

ÇALIŞANLARINIZI İÇTENLİKLE YETKİLENDİREREK İNANILMAZ POTANSİYELLERİNİ ORTAYA ÇIKARMA

ALÇAKGÖNÜLLÜLÜĞÜ TEMEL ALAN BİR LİDERLİKLE, DAHA GENİŞ ANLAMDA BİR İYİLİĞE ODAKLANMA

Yıllar boyunca, liderler Ken Blanchard’ın iç görüsüne, bilgeliğine ve pratik tekniklerine güvendiler. Şimdi, O ve mesai arkadaşları, yeni bir kuşak için bir liderlik klasiği sunuyorlar: Liderlikte Çıtayı Yükseltme.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963