scorecardresearch.com İŞYERİ GAZİLERİ (Ozsp) ve Tüm İş Yönetimi Kitapları Radikal Kitap'ta!
İŞYERİ GAZİLERİ  (Ozsp)

İŞYERİ GAZİLERİ (Ozsp)

Yazar : Bob Rosner

Sayfa Sayısı : 298

Yayınevi : SİSTEM YAYINCILIK

Tür : İş Yönetimi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

İşinizi , aşağıya inen bir asansörde yukarı çıkmaya mı benzetiyorsunuz ? Patronunuz size Karındeşen Jack''ı mi hatırlatıyor ? Geleceğiniz, 25 wattlık bir ampul kadar sönük mü görünüyor gözünüze ? Bu sorulara yanıtınız ''evet'' ise, İşyeri Gazileri''nin arasına hoşgeldiniz. İyte sizi bir yandan güldürürken bir yandan da dü düşündürecek bir kılavuz. Mesajı son derece yalın, ama bir o kadar da güçlü: Savaş yaralarınıza bakıp bakıp ağlamayı kesin. Onların üstüne çıkın.
Keyifli ve esin dolu yazılarıyla çok geniş bir okur kitlesine seslenen ünlü gazete yazarı Bob Rosner - New Yorker dergisinin çizeri Robert Mankoff''un karikatürleriyle daha da zenginleşen - anlatımyla , işyeri sorunlarına, alanının uzman isimlerinin önerdiği çözümleri sunuyoru. Küçük öyküler, anketler, testler ve fanatiklerden gelen e-postalarla tahkim edilen İŞYERİ GAZİLERİ, işyerinizdeki güçlü zırhınız ve gizli silahınız olacak. İşinizi, sağlınıza daha az zararlı hale getirecek ve siz de artık KAZANAN olacaksınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963