scorecardresearch.com İnternet Çağında Büyük Patron Ol ve Tüm İş Yönetimi Kitapları Radikal Kitap'ta!
İnternet Çağında Büyük Patron Ol

İnternet Çağında Büyük Patron Ol

Yazar : Andrew R. Mccloscey

Sayfa Sayısı : 224

Yayınevi : NOKTA YAYINLARI

Tür : İş Yönetimi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Günümüzde çok iyi performans gösteren bir ekibi kurmak, büyütmek ve sürdürmek, rekabette muazzam bir avantaj sağlar. Yüksek moral, verimlilik ve yenilikçi düşünceler, firmaların ve çalışanların uzun vadede başarıyı yakalamalarına yol açar. “İnternet Çağı’nda Büyük Patron Ol” bunları nasıl elde edebileceğinizi, iş ortamının detaylarını ele alarak ve gerçek hayattan örneklerle gösteriyor.

Bu kitap, günümüzdeki zorlu iş ortamında tüm yöneticilere mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Yazarın şevki, tecrübesi ve tarzı olağanüstü bir kombinasyon yaratıyor. Çalışanlarının bu kitaptaki teknikleri ne kadar çok sevdiğini ve onları nasıl motive ettiğini kendi gözlerimle gördüm. “İnternet Çağı’nda Büyük Patron Ol” gerçeğe dayalı ve mükemmel bir kitap.
John Madigan, Başkan, Agate Technologies Inc.

Yüksek oranda yetişmiş eleman kaybı ve iflas. Günümüzde çoğu kişi bunları bir beklenti haline getirmiştir. Bu kitap; çalışanlarınızın sürekliliklerini ve gelişimlerini motive edecek yeni kültürler yaratmanın yollarını anlatarak, bu beklentileri yok ediyor.
Greg Smith-Firma Sahibi

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963