scorecardresearch.com İleri Düzey Marka Yönetimi ve Tüm İş Yönetimi Kitapları Radikal Kitap'ta!
İleri Düzey Marka Yönetimi

İleri Düzey Marka Yönetimi

Yazar : Paul Temporal

Sayfa Sayısı : 303

Yayınevi : BRANDAGE YAYINLARI

Tür : İş Yönetimi

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Paul Temporal, güçlü marka inşa etmenin yollarını anlattığı ve kayda değer görüşler içeren bu kitabında; ses teorisinden, hayretler uyandıran örnek vakalara kadar birçok açıdan marka yö­netimini ele alıyor. Bu kitap, güçlü markalar inşa etmek isteyen her şirkete marka yönetiminde yardımcı olabilecek en iyi kaynak.
Philip Kotler S.C. Johnson & Son, Uluslararası Pazarlama Bölümü Kıdemli Profesörü
Kellogg İş Yönetimi Akademisi Northvvestern Üniversitesi

Marka inşa eden ve yönetenler, yüzleşmek zorunda kaldıkları sorunların hepsini güçlü içgörü-ler doğrultusunda açık ve kolay okunur bir tarzda ileri Düzey Marka Yönetimi kitabında bulacak­lar. Marka karar süreci çerçevesinde yazarın hayati önem taşıyan değerlendirmelerini ve her konuda örnek gösterdiği vakaları özellikle faydalı ve kışkırtıcı buluyorum.
David Aaker -Prophet Başkan Yardımcısı
Brand Leadership and Building Strong Brands kitabının Yazarı

Paul Temporal''ın yeni kitabı ilginç, eğlenceli, iyi yazılmış ve marka yönetirken bilmeniz gereken her konuyu işleyen bir kitap. Daha fazlasını isteyemezsiniz! Okuyun!
Al Ries Ries& Ries Başkanı The 22 Immutable Laws of Branding kitabının Yazarlarından

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963