scorecardresearch.com Geleceğin Pazarlaması ve Tüm İş Yönetimi Kitapları Radikal Kitap'ta!
Geleceğin Pazarlaması

Geleceğin Pazarlaması

Sayfa Sayısı : 191

Yayınevi : MEDİACAT KİTAPLARI

Tür : İş Yönetimi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • "Bu kitap elektronik Ticaret çağında felaket ile zafer arasındaki farkı ortaya koyabilmektedir."
 • WARREN BENNIS, İş Yönetimi Bölümünün Değerli Profesörü,Marshall İş Okulu, University of South California
 • "Marka sözcüğü söz konusu olduğunda, elektronik ortamda iş yürüten birçok kişi olağan yargılarını terketmiş ve kendi kasaları kupkuru ve tamtakır kalırken, şöhretleri artmıştır! yaş bırakan oldukça pahalı kampanyaları onaylamışlardır.Ama artık yaşayan bir fikirle ve olayları işlevsel hale getiren güçlü bir anlayışla yoğrulmuş Sergio geliyor!Tüm söyleyeceğim, bunun tam zamanı olduğudur."
 • GEOFFREY MOORE,Chasm Grubu Başkanı
 • "Dünya çapında iş yapma anlayışı internet tarafından desteklenen büyük ve ilgi çekicibir değişime doğru gitmektedir.Geleceğin Pazarlamsı pazrlamanızı ve marka gücünüzü nasıl değiştireceğinizi öğretecek."
 • WALTER BUCKLEY, Internet Capital Grubu,Başkan ve CEO su
 • "Geleceğin Pazarlaması" gerçeklerin öyle yada böyle bir gün ortaya çıkacağını açık şekilde ispatlamaktadır.Gerçek 1:Sadece tek ekonomi vardır.Gerçek 2:Markalar, ister mağaza ister net üzerinde olsun, büyümeli, yenilenmeli pazara sunulmalı ve uygun biçimde satılmalıdır."
 • DONALD R. KEOUGH,Allen & Company Yönetim Kurulu Başkanı
 • "Zyman ve Miller pazarlamanın ciddi bir iş olarak uygulanışının kitabını yazmış kişilerdir.Bu kitap ciddi iş adamlarına başarılı markalar oluşturmanın önemli bilimini öğretmektedir."
 • PETER UEBERROTH
 • "Bugünün en büyük pazarlama ustası olan Sergio Zyma, Internet yoluyla en etkin biçimde pazarlamanın sırlarını yakalamış ve Yeni Ekonomi de başarı için esaslı bir rehber oluşturmuştur."
 • MARTIN SORREL,WPP Grubu CEO su
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963