scorecardresearch.com Basın İlanı Böyle Yapılır ! ve Tüm İş Yönetimi Kitapları Radikal Kitap'ta!
Basın İlanı Böyle Yapılır !

Basın İlanı Böyle Yapılır !

Yazar : JIM AITCHISON

Sayfa Sayısı : 363

Yayınevi : OKUYAN US YAYINLARI

Tür : İş Yönetimi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Dünyanın en ünlü en yaratıcı reklamcıları yol gösteriyor! Uzun süredir tüm dünyada reklamcıların el kitabı olan “Cutting Edge Advertising” şimdi Serdar Erener’in önsözü ile Türkçe’de:
 • “Basın İlanı Böyle Yapılır!”
 • Basın ilanı yüksek teknolojinin bütün imkanlarına rağmen hâlâ etkili bir reklam yöntemi. Eski ama güvenilir. Basit ama çarpıcı. Üstelik sanıldığıdan da daha ilham verici. Ve kesinlikle zor.
 • Peki, basın ilanı hazırlamanın bir formülü var mı? Yaratıcılık bu işin neresinde? Tüketiciye mi ulaşmak daha kolay, müşteriyi memnun etmek mi?
 • Reklam hakkında reklamcıların, reklamcılık öğrencilerinin, reklam görünce kanalı değiştirmeyenlerin hatta sokakta, gazetede, dergide, internette reklamlara rastlayan herkesin merak ettiği her şey bu kitapta.
 • “Yaratıcılık yıkıcı bir süreçse ve yapılmış olanı yıkıp yenisini yapmak anlamına geliyorsa başlamak için kendimizden daha iyi bir yer var mıdır? “
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963