scorecardresearch.com Aklın Yeni Sınırları ( Kavramsal Çağda İş Başarısının 6 Anahtarı) ve Tüm İş Yönetimi Kitapları Radikal Kitap'ta!
Aklın Yeni Sınırları ( Kavramsal Çağda İş Başarısının 6 Anahtarı)

Aklın Yeni Sınırları ( Kavramsal Çağda İş Başarısının 6 Anahtarı)

Yazar : DANIEL H.PINK

Sayfa Sayısı : 260

Yayınevi : MEDİACAT KİTAPLARI

Tür : İş Yönetimi

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • MediaCat, dünyanın en parlak beyinlerinden olan Daniel H. Pink''i "Yepyeni Bir Akıl Konferansı" için ilk kez Türkiye''ye getiriyor. Aklın Yeni Sınırları kitabı ile ticari başarının 6 prensibini belirleyen Pink, ufak açıcı görüşlerini Türk iş dünyası ile paylaşacak.
 • "Yepyeni Bir Akıl" konferansı , kavramsal çağda ayakta kalmak ve başarılı olmak isteyen bütün kurumlara ve kişilere yepyeni bir vizyon kazandıracak. Geleceğe yön vermek isteyen satışçılar, pazarlama uzmanları, marka yöneticileri, girişimciler ve iş liderleri; bu konferansla yeni çağda iş yapma şekillerini değiştirecek vizyon ve birikimle tanışacaklar.
 • The New York Times, Harvard Business Review ve Fast Company gibi birçok önemli yayına iş ve politika konularında yazılar yazan Daniel Pink, Aklın Yeni Sınırları''nın dışında daha önce çok satanlar arasında yer alan Free Agent Nation adlı kitabın da yazarı. Birçok şirket, kurum ve üniversite için ekonomik dönüşüm ve iş stratejileri konusunda dersler veren Pink, radyo ve televizyon programlarına katılarak ticari ve sosyal trendler konusunda analizler yapıyor.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963