scorecardresearch.com Toplu Yapı Yöneticisinin El Kitabı ve Tüm İmar - İnşaat - İhale Hukuku Kitapları Radikal Kitap'ta!
Toplu Yapı Yöneticisinin El Kitabı

Toplu Yapı Yöneticisinin El Kitabı

Yazar : Ayhan Yalçın

Sayfa Sayısı : 384

Yayınevi : TÜRKMEN KİTAPEVİ

Tür : İmar - İnşaat - İhale Hukuku

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Toplu Yapı, Site, Blok, İş Merkezi ve Ticaret Merkezlerinde hangi sıfatla olursa olsun oturanların, yöneticilerin, denetçilerin, kapıcıların, devre mülk hakkı sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanan bu kitapta aşağıdaki konuları bulacaksınız. TOPLU YAPILARIN YÖNETİMİ Bağımsız Bölüm Maliklerinin Hakları ve Borçları Ortak Yerler Eklentiler Yönetim Planı Site`nin / Blokların Yönetimi Site Yönetim Kurulu / Blok Yöneticisi İşletme Projesi Bağımsız Bölümün Kiracısı ve Diğerleri Komşuluk İlişkileri Kapıcılık Hizmeti Devre Mülk Hakkı Konularla İlgili Dava Örnek Dilekçeleri ÖRNEK YÖNETİM PLANLARI Tamamı Konut Olan Site İçin Yönetim Planı İş Merkezi / Sanayi Sitesi İçin Yönetim Planı Küçük Sanayi Sitesi Yönetmeliği Sanayi Sitesi / İş Merkezi / İşhanı İçin Yönetim Planı İş Merkezi veya Han Kiracısı İçin Kira Sözleşmesi Site / İş Merkezi Gvenliik Görevlisi İçin Sözleşme Site İşletme Sözleşmesi Kapıcı ve Kaloriferci Sözleşmesi Kapıcı ve Kaloriferci Yönetmeliği Sınırlı Sorumlu Site İşletme Kooperatifi Ana Sözleşmesi 1` den Fazla Ortaklı, Birkaç Bloktan Oluşan Ticaret Merkezi Yönetim Planı KAT MÜLKİYETİ KANUNU Toplu Yapılarda Kat Mülkiyeti ve Kat İrtifakı Tesisine Dair Yönetmelik

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963