scorecardresearch.com Makyaj ( The Body Shop ) ve Tüm Güzellik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Makyaj ( The Body Shop )

Makyaj ( The Body Shop )

Yazar : Bernadine Bıbiano

Sayfa Sayısı : 112

Yayınevi : OPTİMİST YAYINLARI

Tür : Güzellik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Çarpıcı görünmek için yepyeni fikirler. Nasıl istiyorsanız öyle görünün!
 • Yüzünüzün en iyi halini ortaya çıkarmak için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgiler
 • Cilt bakımından heyecan verici bir görünüme kavuşmaya kadar ilginizi çekecek bilgileri anlaşılır bir dille ve uzman önerileriyle, pratik ve kullanışlı bir formatta size sunan makyaj hayal gücünüzü de harekete geçiriyor. • İçe katlı sayfalarda çeşitli makyaj uygulamalarının ayrıntılı tarifleri; suskun mat renkli makyajlardan pırıl pırıl parıltılara kadar tüm stillerin detayları; dudaklardan kirpiklere kadar makyajın temelleri. Son derece doğal, bir o kadar çekici ve baştan çıkarıcı olmanın yöntemlerini öğreneceksiniz.. • The Body Shop''un cilt bakımı üzerine birikimleri, tekniklere ve malzemelere ilişkin profesyonel tavsiyelerle birlikte size doğal güzelliğinizi nasıl ortaya çıkarabileceğinizi gösteriyor.
 • Kitabın yazarı Bernadîne Bibiano, San Fransisko''da çalışan ve tasarımları Gear, Harper''s Bazaar ve Mademoiselle gibi dergilerde yer alan uluslararası çapta bir makyaj sanatçısıdır.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963