scorecardresearch.com Güzellik İksirleri ve Tüm Güzellik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Güzellik İksirleri

Güzellik İksirleri

Yazar : Halise Baydar

Sayfa Sayısı : 119

Yayınevi : DEKOLTE YAYINCILIK

Tür : Güzellik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Halise Baydar kaleme aldığı Güzellik İksirleri''nde kadınların cilt türleri hakkında bilgiler veriyor ve cildinizin nasıl sağlıklı, güzel kalabileceği hakkında pratik öneriler sunuyor: “Günümüzde güzelleşmeye kadınlar kadar erkeklerin de önem vermeye başlamasıyla birlikte güzellik ürünlerinin yapımı ve geliştirilmesi her geçen gün hız kazandı, üretim ve çeşitlilik artıkça biz de hangi ürünü seçeceğimiz konusunda zorlanmaya, bocalamaya başladık,” diyor Halise Baydar. “Mağazaların, parfümerilerin vitrinlerindeki ürün çeşitliliği karşısında ne yapacağımızı şaşırıyor, tercih yapmakta zorlanıyoruz. Güzellik İksirleri''nde sizlere evde yapabileceğiniz pratik ve çok faydalı iksir reçeteleri sunacağım, doğadan gelen reçeteler en az kozmetik ürünleri kadar yararlı, yan etkisiz ve çok ucuz! Evde tonikten maskeye peelingden bakım kremine kadar herşeyi sadece buzdolabınızdakilerle yapabileceksiniz!” Kitapta yer alan bölümler şöyle: - Üç Önemli Konu: Temiz Hava, Su, Beslenme - Vitaminler - Cilt Tipleri, Cildinizi Tanıma Yöntemi, Beş Önemli Nokta, Beş Dakika İçinde Güzelleşmek, Orta-Olgun-Yaşlı Ciltlerin Özel Bakımı Maskeler - Peeling, Kompresler, Buhar Banyoları, Tonikler, Yüz Masajı, Gözlerin Bakımı, Dudakların Bakımı - Dekolte Bakımı, Göğüslerin Bakımı, El Bakımı, Tırnak Bakımı, Ayak Bakımı, Ayak Jimnastiği - Güzellik Kaynağı, Parfüm, Saçlar - Makyaj, Renk Dünyası - Farklı Vücut Yapıları, Vücut Yapılarına Göre Giysi ve Aksesuar Önerileri - En Doğal Sağlık İksiri, Sağlıklı Beslenme İksiri, İç Temizlik Sorularınıza cevaplar
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963