scorecardresearch.com Dünyanın En Gizli Güzellik Sırları ve Tüm Güzellik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Dünyanın En Gizli Güzellik Sırları

Dünyanın En Gizli Güzellik Sırları

Yazar : DIANE IRONS

Sayfa Sayısı : 256

Yayınevi : DİNOZOR YAYINLARI

Tür : Güzellik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Dünyanın En Güzel Kadınları Sizin Bilmediğiniz Neleri Biliyor?

Eski bir model ve yıldızların sırdaşı yazarı olan Diane Irons, bugünün güzellik endüstrisindeki pahalı ürünleri ve gelip geçici olan modayı kuşatmış haldeki aldatmacayı açıklığa kavuşturuyor.

Dünyanın En-Gizli Güzellik Sırları, 1 milyondan fazla kadına –ünlülerin harcayabileceği türden fiyatlar ödemeden- harika görünmeleri ve muhteşem hissetmeleri konusunda yardımcı olmuş, güvenilir kaynaklardan alınan yüzlerce öneriyle donatılmıştır.

Diane Irons size şunların nasıl yapılacağını gösteriyor:

Güzellik merkezlerinde kullanılan maskeleri kendi evinizde yapmak!
Kendiniz için doğru olan makyaj ürünlerini –karşılayabileceğiniz fiyatlarla- seçmek!
Mutfağınızdaki malzemelerle masaj yaparak selülitten kurtulmak!
Metabolizma hızınızı diyet yaparak değil, yiyerek arttırmak!
Modellerin garanti verdiği ucuz güzellik tüyolarını kullanmak!
Evde halihazırdaki malzemelerle acil güzellik sorunlarını çözmek!

Diane Irons, çok satan 7 tane kitabın yazarıdır. 14 yaşında bir model olarak başladığı kariyerine, çok başarılı bir gazeteci ve uluslararası alanda tanınan bir moda ve imaj uzmanı olarak devam etti. Good Morning America, The View, CVX, Entertaining Tonight, CNN, CNBC ve Lifetime Television da dahil olmak üzere, ulusal televizyonlardaki pek çok programa konu oldu.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963