scorecardresearch.com Cazibenizi Konuşturun ve Tüm Güzellik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Cazibenizi Konuşturun

Cazibenizi Konuşturun

Yazar : LINDA BIRD

Sayfa Sayısı : 247

Yayınevi : OPTİMİST YAYINLARI

Tür : Güzellik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Cazibe muhteşem elmacık kemikleri, iri gözler ve upuzun bacaklardan farklı bir şeydir. Bu saydıklarımıza sahipseniz, ne ala! Yoksa da hiç dertlenmeyin! Özgüven, bakım, doğru giysi seçimi ve birkaç makyaj tekniği mucizeler yaratabilir. "Aslında, iyi görünmek için, avuç dolusu para harcamanıza, bir terapist ve stilistler ordusu edinmenize ve Chanel''in devamlı bir müşterisi olmanıza hiç gerek yok. Bunu ucuz yoldan da yapabilirsiniz. Birkaç parlak fikir, doğru araç-gereç ve kendi kendinizle baş başa kalabileceğiniz bir ortam bunu başarmanıza yetecek." - Linda Bird- Elinizdeki kitap, sahip olduklarınızı en iyi biçimde değerlendirmeniz, özgüveninizi artırmanız ve kendi dünyanızı güzelleştirmeniz için akıllıca öneriler içeren bir güzellik ve yaşam biçimi kitabı olarak tasarlandı. İngiliz yaşam tarzı dergilerinin editörlerinden Linda Bird size 52 harika fikir sunuyor. Bu kitap hakkında bir fikir edinin Kadınlığınızı mı vurgulamak istiyorsunuz? Pembeyi deneyin. Renk uzmanlarına göre pembe kadınlık duygusunun geleneksel rengidir ve birçok ten rengini öne çıkarır. Başkaları üzerinde olumlu bir psikolojik etkisi vardır; daha yumuşak, hassas, sıcak ve davetkar görünmenizi sağlar. Dilerseniz çingene pembesi bir eşarp veya bir çift ayakkabı seçebilir, dilerseniz pastel pembeden bir angora kazak, sabahlık ya da elbise giyebilirsiniz.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963