scorecardresearch.com Bitkisel Tariflerle Doğal Cilt Bakımı ve Tüm Güzellik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bitkisel Tariflerle Doğal Cilt Bakımı

Bitkisel Tariflerle Doğal Cilt Bakımı

Yazar : Stephanie Tourles

Sayfa Sayısı : 240

Yayınevi : PLATFORM YAYINLARI

Tür : Güzellik

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


“Yedi günde daha düzgün, genç görünümlü bir cilt. Memnun kalmaz iseniz paranız iade edilir.” Kaç defa bu pazarlama oyununa geldiniz? Pek çok kozmetik firması gençleştirme iddiası ile size ticari ürünlerini satıp büyük bir hızla cüzdanınızı boşaltmak için hangi düğmeye basmaları gerektiğini çok iyi bilirler. Marketlerin satış tezgahları şaşalı posterler, süslü satış elemanları ve bir al bir hediye promosyonları ile sizleri davet etmektedirler. Bu firmalar daha iyi görünmeniz ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamanın sahte çabası içinde sizin duygularınıza hitap etmeye çalışmaktadırlar.
Kozmetik ve vücut bakımı endüstrisi milyonlarla dolarlık birliklerden meydana gelmiştir. Onlar para kazanmak için bu işe girişmişlerdir ve gerçekten de kazanmaktadırlar. Cilt bakım ürünleri piyasada bulunan mallar içinde kar marjı en yüksek olanlardır. Beni hataya düşürmeyin, aslında – ürünleri istenen sonuçları sağlayan ve fiyatları da pek o kadar şişirilmiş olmayan bazı firmalar da vardır. Onların cilt bakım ürünlerini genellikle nitelikli sağlıklı gıda satıcıları veya güzellik salonları veya kullandıkları ürünlerin sağlıklı doğal bileşenler içermesine gerekli özeni gösteren sağlık kliniklerinde bulacaksınız.
Benim inancım eğitimli bir tüketicinin kavrayışlı bir tüketici olduğudur. Bu kitapta, ben size iyi ve kötü kozmetiği biri birinden ayırt etmeyi öğretmeyi ummaktayım.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963