scorecardresearch.com Sona Eren İlişkinin Ardından "Yeniden Toparlanmak" ve Tüm Güncel-Genel Konular Kitapları Radikal Kitap'ta!
Sona Eren İlişkinin Ardından "Yeniden Toparlanmak"

Sona Eren İlişkinin Ardından "Yeniden Toparlanmak"

Yazar : Bruce Fisher

Sayfa Sayısı : 326

Yayınevi : HYB Yayınevi

Tür : Güncel-Genel Konular

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Boşanma sırasında yaşamınızı yeniden toparlamaya çalışıyorsanız, bu kitaba ihtiyacınız olacak! Satış rekorları kıran bir kitabın yenilenmiş, genişletilmiş ve güncelleştirilmiş baskısı!

"...bekarsanız ve özellikle de geride bir aşk ilişkisi bırakmışsanız, bu kitabı mutlaka okumalısınız."
- Aktif Bekar Yaşamı

"...boşanmakta olan biri için bugüne dek yazılmış en güzel kitaplardan biri... Sıcak,saran."
- Davranış Terapisi

"...sıcak, yalın ve net... elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir kitap."
- A. R. E. Press

"Boşanmakta olan ve boşananlar için otantik ve yaşamlarını yeniden toparlamakta yararlanabilecekleri bir el kitabı."
- Esther Oshiver Fisher, JD.,Ed. D. , Boşanma Dergisi Editörü

"...boşanmakta olan ve boşananların günlük duygu ve sorunlarını irdeliyor... ciddiyet ile iyimserlik arasında doğru bir denge kurmayı başarmış."
- Florence Kaslow, Ph. D., Evlilik ve Aile Terapisi Dergisi, eski editörü

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963