scorecardresearch.com Esrarengiz Olaylar ve Tüm Güncel-Genel Konular Kitapları Radikal Kitap'ta!
Esrarengiz Olaylar

Esrarengiz Olaylar

Yazar : Berrin Türkoğlu

Sayfa Sayısı : 216

Yayınevi : KOZMİK KİTAPLAR

Tür : Güncel-Genel Konular

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Öte Alemden gelen ziyaretçiler, yıllar önce ölmüş sevdiklerimizin uyarıları, haberci rüyalar, duru görü, ilgniç rastlantılar, ölüp tekrar dirilme, sevimli hayaletler, sevgiyle kucaklayan melekler, ölümden sonra yaşama dair ipuçları, ölüp de yaşadığı mekanı terk edemeyenler, bu dünya ile öte alem arasına sıkışmış varlıklar, telepatik iletişim, rüya kanalıyla fark edilen gerçekler vb. bir çok yaşanmış ve gerçek paranormal olaylara tanıklık edeceksiniz. Bilimin henüz açıklayamadığı düşünülen bir çok sıradışı deneyimlerle yaşamımızın herhangi bir anında hepimiz karşılaşabiliriz. Kendimizi tanımamız, çevremizde olup bitenlerin farkına varmamız adına bir çok mesajlar içeren bu sıradışı olaylar, belki de ne ölümden önce ne de ölümden sonra asla yalnız olmadığımızı, sevginin her şeyin başı ve sonu olduğunu anlamamız için birer aracıdır. Doğum ve ölüm arasında yaşamımızı sürdüren bizler, bilinmeyen olarak tanımladığımız ve sanki bilinmeyende kalmasını tercih ettiğimiz bu fenomenleri artık anlamlandırmanın ve yaşamımızda bize olumlu etkiler bırakmasını sağlamanın zamanı gelmiştir.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  • 'Pkk’nın Çocuk Askerleri'

   Yazar : FARUK ARSLAN

   Tür : Güncel-Genel Konular


   Pkk’nın Çocuk Askerleri - Faruk Arslan Baba ocağından dağa giden yolda tek engel vardı; Okul. PKK, küçük yaştaki...
   Devamı...
  • 'Komplolar Kitabı'

   Yazar : Doğan Gürpınar

   Tür : Güncel-Genel Konular


   Doğan Gürpınar, komploların tarihini ve ideolojik kökenlerini incelediği çalışmasında, her şeyin aslında göründüğü gibi olduğu bir dünyanın kapılarını açıyor.
   Devamı...
  • 'Sayılarla Dünya'

   Yazar : Mitchell Symons

   Tür : Güncel-Genel Konular


   Üzerinde yaşadığımız dünya büyüleyici gerçekler ve istatistiklerle dolu. Sayılarla Dünya, etrafımızda olan biteni sayılar aracılığıyla görmemizi sağlayarak, en etkileyici detayları gözler önüne seriyor.
   Devamı...
  • 'Geziye Giden Yol'

   Yazar : Özer Topçu

   Tür : Güncel-Genel Konular


   Geziye Giden Yol - Özer Topçu BASIN BÜLTENİ Nenemin büyük mücadelesi sonrasında vazgeçilen muhacirliğin ardından...
   Devamı...
  • 'Kadını Kim Örttü?'

   Yazar : Ali Bulaç

   Tür : Güncel-Genel Konular


   Kadını Kim Örttü? - Ali Bulaç Kadını kim örttü? Hayati bir soru bu… Allah kadını yarattı. Onu cevherlerle donattı. Sınırsız...
   Devamı...
  • 'Sermaye İmparatorluğu'

   Yazar : Ellen M.Wood

   Tür : Güncel-Genel Konular


   Sermaye İmparatorluğu - Ellen M.Wood 2000’li yıllar boyunca yeni emperyalizm hakkında çok söylendi ve yazıldı; konunun...
   Devamı...
  • 'Sosyal Medyanın ABC’si'

   Yazar : Kolektif

   Tür : Güncel-Genel Konular


   Sosyal Medyanın ABC’si - Altı üstü 140 karakter bir şeyler yazıyoruz, eğlencemize bakıyoruz derken kitabı okudum,...
   Devamı...
  • 'Balyoz Kumpası - Balyoz Davasındaki Hukuk Skandalı'

   Yazar : Kolektif

   Tür : Güncel-Genel Konular


   Balyoz Kumpası - Balyoz Davasındaki Hukuk Skandalı - Bu kitapta 2010 yılında başlatılan “Balyoz Kumpası”nın kronolojik...
   Devamı...

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963