scorecardresearch.com Starcraft Öncephe Cilt 1 ve Tüm Fantastik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Starcraft Öncephe Cilt 1

Starcraft Öncephe Cilt 1

Yazar : Kolektif

Sayfa Sayısı : 168

Yayınevi : DOĞAN EGMONT YAYINLARI

Tür : Fantastik

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


STARCRAFT’IN ACIMASIZ, KARANLIK, GÖZ ALICI DÜNYASI DAHA ÖNCE HİÇ
KARŞILAŞMADIĞINIZ HEYECAN DOLU MACERALARLA BU SERİDE HAYAT BULUYOR. NEDEN SAVAŞIRIZ?
StarCraft’ın üç ırkının –Terran, Protoss ve Zerg– derinlemesine incelendiği bu öyküyle StarCraft evrenine giriş yapıyoruz. Cephelerini bir bir terk eden savaşçıların hayatta kalma mücadelelerindeki azim sizi hayrete düşürecek ve saygınızı kazanacak.
ŞİMŞEKTANRI Richard Knaak’ın bu dikkat çekici öyküsünde bir thor pilotunun açgözlülüğü, iki yoldaşını Mar Sara savaş alanının ortasındaki imkansız bir soyguna sürüklüyor. Ancak hayatları pahasına peşine düştükleri mücevherlerin bedeli çok yüksek!
SAVAŞ SİLAHI Altı yaşındaki psişik yeteneklere sahip bir çocuk, Terran maden kolonisi ile Zergler arasındaki çatışmanın ortasında kalır. Artan çatışmalar, askerler ile madencileri zor bir seçim yapmaya zorlar: Çocuğu mu kurtaracak, yoksa kendi hayatlarından mı olacaklardır? Yoksa çocuğu acımasız düşmanlarına karşı mı kullanacaklardır?
AĞIR ZIRHLI 1. BÖLÜM
Nefes kesen kapışmaların ve heyecan verici mecha manevralarının psikolojik coşkusu, genç Viking pilotunu eski hocasıyla karşı karşıya getirir. Artık tüm bir koloninin kaderi ikisinin mücadelesine bağlıdır. Genç pilotun öz güveni ile zafer tutkusunun mu, yoksa yılların savaş meydanlarında getirdiği tecrübenin mi galip geleceği tüm heyecanıyla bu öyküde.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963