scorecardresearch.com Seçilmiş / Buffy The Vampire Slayer ve Tüm Fantastik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Seçilmiş / Buffy The Vampire Slayer

Seçilmiş / Buffy The Vampire Slayer

Yazar : Nacy Holder

Sayfa Sayısı : 348

Yayınevi : RO YAYINLARI

Tür : Fantastik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Cehennemağzı açılıyor. Kötülerin kötüsü İlk, Sunnydalede. Kurduğu orduyla dünyayı teslim almaya hazırlanan İlkin şimdi tek bir amacı var: Avcıyı ve Avcı Adaylarını öldürmek!
 • İyilerin cephesinde gerçek savaş yeni başlıyor. Bu zor görevde Xander, Willow, Anya, Dawn, Giles, Spike, Faith ve Angel, Buffynin yanında.
 • İstanbulda başlayan korku dolu günler Sunnydalede sona erecek. Peki, her şey eskisi gibi olabilecek mi?
 • Hiçbir şey anlamıyorsun! Beni alt edebileceğini mi sandın? Ben herşeyim ve heryerdeyim
 • Buffy, Angela bakıp Hayır," dedi. "Hayır, ne?" "Hayır, bu savaşa girmeyeceksin." Buffy gitmek üzereyken Angel onu durdurdu. "Neden peki?" "Çünkü seni riske atamam." Angelın aklı karışmıştı. Ama bana ihtiyacın var." "Gitmeni istiyorum." "Neden?"
 • Buffy düşüncelerini toparlamak için bir süre duraksadı. "Eğer kaybedersem, eğer İlk denen şey Sunnydalei aşarsa, o zaman bütün dünya mahvolur. Yedekte bekleyen ve güvenebileceğim birine ihtiyacım var. O da sensin." "Birlikte hareket edersek onu yenme şansımız artar. Dosyaları okudum ve..." "Ben o dosyalarda yazanları yaşadım. Ve eğer kazanamazsam... Bu benim kavgam Angel. Son kavgam olabilir, ama yine de benim."
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963