scorecardresearch.com EJDERHA MIZRAĞI KIŞYURDU / BUZDUVARI ÜÇLEMESİ 3. CİLT ve Tüm Fantastik Kitapları Radikal Kitap'ta!
EJDERHA MIZRAĞI KIŞYURDU / BUZDUVARI ÜÇLEMESİ 3. CİLT

EJDERHA MIZRAĞI KIŞYURDU / BUZDUVARI ÜÇLEMESİ 3. CİLT

Yazar : DOUGLAS NİLES

Sayfa Sayısı : 304

Yayınevi : ANKİRA YAYINLARI

Tür : Fantastik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Buzların içindeki ogre kalesi, zapt edilemez bir tabya olarak, Buzboyu''nda yüzyıllar boyunca ayakta kalmıştı. Ancak şimdi, dağlıların kralı Acaryel Balinakemik, ogre kalesinde hapse atılmıştır. Duvarların dışında, bir grup dağlı, onu kurtarmak için planlar yapmaktadır. Kalenin içinde ise Acısavaş Dert, ihanet ve umutsuz bir isyanla karşı karşıyadır.

  Artık, ogre kralının, gerçek ihanetin Kışyurdu''nun dışında mı yoksa içinde mi olduğuna karar vermesinin zamanı gelmiştir.

  Douglas Niles, epik üçlemesinin son kitabında, büyü ve maceradan bir halı dokuyarak, Buzboyu''nun soğuk topraklarında yaşan herkesin kaderini etkileyecek heyecanlı bir hikaye yaratıyor.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  • 'Gölge Hırsızı'

   Yazar : ALEXANDRA ADORNETTO

   Tür : Fantastik


   Gölge Hırsızı - Alexandra Adornetto TUHAF MACERALAR - BİRİNCİ KİTAP Gölgelerin peşinde bir macera Sınır tanımayan...
   Devamı...
  • 'Sihir Ateşi'

   Yazar : Cate Tiernan

   Tür : Fantastik


   Sihir Ateşi - Cate Tiernan İKİZ KARDEŞLER BİR ARAYA GELİYOR SİHİR, GİZEM VE MACERA DOLU  DÜNYANIN KAPILARI ARALANIYOR On...
   Devamı...
  • 'Cadıbulan'

   Yazar : William Hussey

   Tür : Fantastik


   Cadıbulan - William Hussey Öfkeli bir fırtına Hobarron’s Hollow isimli küçük bir kasabayı vurduğunda, genç bir çocuk...
   Devamı...
  • 'Odin Çağı'

   Yazar : James Lovegrove

   Tür : Fantastik


   Odin Çağı - James Lovegrove Gideon Coxall iyi bir askerdi ancak askerlik dışında her şeyi berbat ediyordu. Artık İngiliz...
   Devamı...
  • 'Kâşifin Güncesi 4 - Şeytanin Nefesi'

   Yazar : Thomas Thiemeyer

   Tür : Fantastik


   Kâşifin Güncesi 4 - Şeytanin Nefesi - Thomas Thiemeyer Binlerce yıldır yeryüzünün derinliklerinde bekliyorlar. Kendilerinin...
   Devamı...
  • 'Sayuri'

   Yazar : Carina Bargmann

   Tür : Fantastik


   Sayuri - Carina Bargmann Kadim bir kehanet.  Karanlık bir sır.  İmparatorluğun kaderini belirleyecek seçilmiş bir...
   Devamı...
  • 'Mıchael Vey-Hücre 25'in Mahkûmu'

   Yazar : RICHARD PAUL EVANS

   Tür : Fantastik


   Mıchael Vey-Hücre 25''in Mahkûmu - RICHARD PAUL EVANS  “Benim adım Michael Vey ve hakkımda bilmediğiniz bir şey var. İnsanları...
   Devamı...
  • 'Dünyanın Gölgesi'

   Yazar : Beth Revis

   Tür : Fantastik


   Dünyanın Gölgesi - Beth Revis Yalanlarla ateşleniyor, kaosla idare ediliyor. Neredeyse eve vardılar.... Amy...
   Devamı...

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963