scorecardresearch.com Aşkın Keyfini Çıkarın ve Tüm Evlilik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Aşkın Keyfini Çıkarın

Aşkın Keyfini Çıkarın

Yazar : Lisa Helmanıs

Sayfa Sayısı : 234

Yayınevi : OPTİMİST YAYINLARI

Tür : Evlilik

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Aşk, flört, çıkma ve birliktelikler üzerine bir kitap arıyorsanız, Aşkın Keyfini Çıkarın’ı okuyun. Bu, köpek balıklarının kol gezdiği sularda kendinden emin bir şekilde dolaşmanın ve “çıkma sanatının” inceliklerini yansıtan bir kitap. Bu inceliklere herkesin ihtiyacı var. Özellikle de, “Acaba hayatımın erkeğine rastlayabilir miyim?” sorusuyla yanıp tutuşan genç kız ve her yaştan kadınların. Kitabın adına bakıp da sizi hafif meşrepliğe çağırdığı yanılgısına sakın düşmeyin. Kitabın özelliği ilişkiler dünyasında başarılı olmak için davranış, tutum ve teknik geliştirmeye olduğu kadar, kontrolü elden bırakmamaya ve kendini korumaya da odaklanmış olması. Kitabın iddiası belli: Sadece çok aptal ya da kalın kafalılar ihtiyatlı davranmaz. Düzgün bir bekâr adam nerede bulunur? Bu adama rastlarsanız, kaçın! Çöpçatan randevuları. Erkekler neden fahişelerden hoşlanır? Reddedilmenin üstesinden gelme. Fotokopi makinesi karşısında aşk. Birinin sizi istemesini sağlamak O noktaya geldik mi? 52 Harika Fikir dizisinin bu yeni kitabı, aşk, flört, çıkma ve birliktelikler konusunda yukarıdakiler gibi, gerçeğin ta kendisi 52 konu işliyor. Yazar LISA HELMANIS yaşam kültürü ve ilişkiler konularında uzman. Living ETC, She ve Bride Magazin’ de yaşam kültürü editörlüğü yapıyor ve Sunday Telegraph, G2, Vogue Entertaining ve Sunday Times gazeteleri için de yazıyor. Mükemmel Düğünler dahil, üç kitabı var. ? Yollarda, pastanelerde, lokanta ve barlarda, iş yerlerinde, spor salonlarında, hobi kurslarında, sinema ve tiyatrolarda, üniversitelerde, parklarda ve yaşlılar evinde flört ediliyorsa; ve? 80’lik nineyle 70’lik dedenin aşkı gazetelere manşet oluyor ve hayata bağlılık olarak değerlendiriliyorsa; siz neden aşkın keyfini çıkarmayasınız?

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963