scorecardresearch.com YAHUDİLİĞİN TARİHİ VE SİYON LİDERLERİNİN PROTOKOLLERİ ve Tüm Etnik ve Dini Gruplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
YAHUDİLİĞİN TARİHİ VE SİYON LİDERLERİNİN PROTOKOLLERİ

YAHUDİLİĞİN TARİHİ VE SİYON LİDERLERİNİN PROTOKOLLERİ

Yazar : ROGER LAMBELIN, WILL DURANT

Sayfa Sayısı : 176

Yayınevi : OKUMUŞ ADAM YAYINLARI

Tür : Etnik ve Dini Gruplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • "Yahudiler için kuvvetten başka hak yoktur. Hürriyet mezhebi, Goymların (Hıristiyanların) dinini de, hükümetini de sarstı. Altın, İsrailoğullarının elindedir; onlar bu altın sayesinde, demokratlaşmış devletlerde hükümetlere kumanda eden basına ve bu yoldan da halka hakim olmuşlardır. Mason locaları, gösteri ve propagandaları tertip eden Yahudiler tarafından idare edilmektedir. Hıristiyan kavimler bir gün gelecek ve öyle sarsılacaklardır ki bizim hakimiyetimizde evrensel bir hükümet isteyeceklerdir. İsrailoğullarının yolunu bulup kışkırtacağı bölgesel savaşlar ve dünya savaşı da bu hakimiyeti çabuklaştıracaktır. Yahudi otokrasisi, Hıristiyan devletler liberalizminin yerini tutacaksa, ortada Musa''nın dininden başka din kalmayacaktır. Yahudi alemi, gücünü göstermek için Avrupa kavimlerinden birini katiller ve terörle korkutacak, böylelikle esirliği altına alacaktır. Sermaye üzerine vergi koymak, devleti borçlandırmak ve eğitimle ahlaksızlaştırmak sonuçta Hıristiyanları yıkacak ve bunca zamanlardan beri beklenen saat gelecektir. Yahudilerin kralı, yani önsüz kaderin timsali bütün insanlık üzerinde hükümran olacaktır. İşte protokollerden çıkan sonucun özü budur."
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963