scorecardresearch.com Türkiye Endüstri Kataloğu 2007 ve Tüm Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası Kitapları Radikal Kitap'ta!
Türkiye Endüstri Kataloğu 2007

Türkiye Endüstri Kataloğu 2007

Yayınevi : BOYUT YAYIN GRUBU

Tür : Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Türkiye Endüstri Kataloğu, CD-Rom ve internet yayınlarıyla birlikte 24 saat 365 gün fuar özelliği taşıyan Türkiye''nin ilk ve tek kataloğu. Türkiye Endüstri Kataloğu kullanıcı kolaylığını en üst düzeyde sağlıyor. Katalog tek cilt olarak tasarlandı. Boyutları ve kağıt cinsi tek cilde sığabilmesi için özel olarak seçildi. Bu sayede hem kolay taşınabilir olma özelliği sağlanmış hem de bazı reklamverenlerin diğer ciltte unutulma riski ortadan kalktı.
Türkiye Endüstri Kataloğu içerisinde yer alan CD-Rom tamamen etkileşimli (interaktif) olarak hazırlandı. CD-Rom sayesinde tüm rehberi tek bir CD-Rom''da yanınızda taşıyabileceksiniz. Bir başka deyişle bu CD-Rom sayesinde 30.000''i aşkın adres bilgisayarınızda olacak.
Türkiye Endüstri Kataloğu, reklam verenlerinin pazarlama faaliyetlerinde tam 10 yıldır en etkili çözüm ortağı. Katalog, en etkili ve en yaratıcı reklam medyası. Türkiye''nin hem CD-Rom''da hem internette yayınlanan ilk ve tek kataloğunun olağanüstü başarısı Türkiye turizminin özellikle yurtdışı pazarlanmasına yönelik bir çalışma üstlendi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) ile birlikte Boyut Yayın Grubu, katalogta yer alan ürün ve tesislerin pazarlanmasında en etkin rolü oynuyorlar. Firma bilgileri, e-mail adresleri ve web sitelerine ulaşmak katalog sahipleri için çok kolay.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963