scorecardresearch.com Stratejik Pazarlama Planı Nasıl Hazırlanır? ve Tüm Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası Kitapları Radikal Kitap'ta!
Stratejik Pazarlama Planı Nasıl Hazırlanır?

Stratejik Pazarlama Planı Nasıl Hazırlanır?

Yazar : Norton Paley

Sayfa Sayısı : 378

Yayınevi : MEDİACAT KİTAPLARI

Tür : Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Hızlı büyüyen şirketlerin çoğu, yazılı iş planlarından yararlanıyor. Araştırmalar, yazılı planlarla hareket eden şirketlerin savruk kararlarla yönetilenlerden çok daha hızlı büyüdüğünü, geliştirdikleri yeni ürün ve hizmetlerden çok daha fazla kazanç elde ettiklerini gösteriyor.

  Bu kitap, stratejik pazarlama planlamasına yenilikçi ve pragmatik bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Kitap, uzun vadeli stratejik iş vizyonunu, kısa vadeli pazarlama hamleleriyle bir arada ve uyum içinde ele alıyor.

  Stratejik pazarlama planının nasıl hazırlanacağını adım adın gösteren bir CD ile desteklenen kitap, tüm iş alanlarındaki şirketler için bir rehber niteliğinde.

  Dev şirketlerin vaka incelemeleriyle desteklenen kitap, iş hayatında yakalanan fırsatların pazarlama strateji ve taktikleriyle nasıl güce ve paraya çevrilebileceğini gösteriyor.
  Bu kitaptan yararlanarak şirketinize vizyonunuz doğrultusunda sağlam bir istikamet kazandırarak iş dünyasının zorlu denizlerinde şirketinizi doğru yönetmek ve hayati kararları sağlıklı bir şekilde alabilmek için kendinize zaman yaratabileceksiniz.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963