scorecardresearch.com Sosyal Medya Pazarlaması ve Tüm Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası Kitapları Radikal Kitap'ta!
Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal Medya Pazarlaması

Yazar : Erkan Akar

Sayfa Sayısı : 224

Yayınevi : EFİL YAYINEVİ

Tür : Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Elinizdeki kitap, alanında öncü ilk kitaplardan biri olmasına karşın, konuya teorik açıklamalar ve pratik yaklaşımlarla ve nelerin, nasıl olduklarına ağırlık vermekle özgün bir nitelik kazanmaktadır. Kitabın içeriği ve dile getirdiği konuların pratik ve yararlı olması, her kuruluşun pazarlama çalışmalarında yaşama geçirilebilecek uygulanabilir önerilerle dolu olması, bu kitabın okunmasını gerekli kılıyor.
Prof. Dr. Yavuz Odabaşı


İnternet toplumu genel ve mikro ağlarda toplanıyor, haberleşiyor, paylaşıyor, örgütleniyor, tepki üretiyor. Doç. Dr. Erkan Akar, bu ilginç ve güncel konuyu yalın, akıcı ve anlaşılır bir Türkçe ile hem iş dünyasına hem de akademik dünyaya başarılı bir şekilde anlatıyor.
Prof. Dr. İbrahim Kırcova


Sosyalleşmeyi bilgi bağlarıyla öğrenen bir kuşağın pazarlama gözlüğü takan gözlemcisi Erkan Akar, ”Blogla Pazarlama” kitabından sonra yeni çalışmasında sosyal medyaların hayata dair yansımalarını akademik bakış açısıyla irdeleyerek, gelecekteki çalışmalara öncülük yapıyor.
Prof. Dr. Muazzez Babacan


Günümüz tüketicisini kısmen üreten tüketici konumuna da getiren internet ve sosyal medyanın pazarlama akademisyen ve profesyonellerince artan ilgiyle incelenmesi ve kullanılması kaçınılmazdır. Erkan Akar’ın bu eseri, işte böylesine güncel ve önemli bir alana hitap eden, alıcı ve satıcı taraflara da önemli açılımlar sağlayan bir çalışma olarak öne çıkmaktadır.
Prof. Dr. Ömer Torlak


Sosyal ağlar, milyonlarca kişinin, kurumun hızlı ve etkin iletişim platformu oldu. Mobil telefonların da sağladığı internet ile bu iletişim, günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası artık. Genç meslektaşım, bu iletişim platformunda kavramları, pazarlama strateji ve uygulamalarını öylesine güzel ve anlaşılır bir şekilde sunmuş ki, herkesin okuması gereken bir kitap. İçten kutluyorum.
Prof. Dr. Cemal Yükselen

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963