scorecardresearch.com Satış Noktasında Pazarlama ve Tüm Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası Kitapları Radikal Kitap'ta!
Satış Noktasında Pazarlama

Satış Noktasında Pazarlama

Yazar : Volkan Keskinoğlu

Sayfa Sayısı : 227

Yayınevi : MEDİACAT KİTAPLARI

Tür : Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Kitapta neler var?
• P-O-P sunum ünitelerinin yaratım, planlama ve üretim süreçlerinden, P-O-P programlarının satış noktalarında nosıl yürütüldüğüne kadar, sektörün her yönünü ele alon bölümler.
• P-O-P''deki yeni trendlere ilişkin güncellenmiş bölümler,
• Her kullanıcının bilmesi gereken önemli bir araştırmaya ilişkin yeni bir bölüm.
• Yeni perakende teknolojilerinin değerlendirilmesine ilişkin yeni bir bölüm,
• 2003''ürı en iyi sunum ünitelerinden örnekleri içeren renkli galeri bölümü.
"Piyasalardaki olağanüstü rekabet, marka ve perakendecileri sıradışı yöntemlerle farklılaşmaya yöneltti. ''Satış Noktasında Pazarlama, piyasa dinamiklerini son derece etkileyen bir alanda yazılmış en etkili başucu kitaplarından biri,"
Tuncer Akgün, Fritolay Türkiye Genel Müdürü
"Türkiye P-O-P sektörünün ilk ve tek Türkçe kaynak kitabının sektörümüze ve ülkemize yeni açılımlar getireceğine inanıyorum."
Volkan Keskinoğlu, ICM Genel Müdürü, POPAI Türkiye Başkanı
"Sürekli değişen Pazarlama Oyununda başarılı olmanın yolu, oyunun kuralını koyabilmek ya da kuralı değiştirebilmekten geçiyor."
İzzet Karoca, Unilever Yönetim Kutulu Başkanı

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963