scorecardresearch.com İŞTE TARAFTAR İŞTE MARKETING ve Tüm Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası Kitapları Radikal Kitap'ta!
İŞTE TARAFTAR İŞTE MARKETING

İŞTE TARAFTAR İŞTE MARKETING

Yazar : I. Rein - P. Kotler - B. Shields

Sayfa Sayısı : 408

Yayınevi : MEDİACAT KİTAPLARI

Tür : Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Spor, büyük bir endüstri olmasının yanı sıra dünya üzerindeki en sosyal olgu. Dünyanın her ülkesini yan yana getirebilen, yeryüzünün farklı uçlarındaki İnsanların aynı duyguları hissetmesini sağlayan ortak bir motivasyon.
Spor, dünyadaki hiçbir olgunun ulaşamayacağı bu özellikleriyle aynı zamanda iletişim dünyasının en güçtü mecrası. Dünya üzerinde "mega-brand" olarak nitelenen her markanın büyüme hikayelerinde mutlaka bir sporcunun, takımın veya spor organizasyonunun ismi geçer. Spora odaklanan, iletişim mesajlarını sporla veren, sponsorluklarla sporun yanında duran markaların başarı yüzdesi sporla ilgisi olmayan rakiplerine göre her zaman fazladır.
Spor odaklı veya mesajlarını spor yoluyla veren iletişim, dünyada her geçen yıl yükselen ve reklam pastasının en büyük dilimini kapsayan iletişim türü olmayı sürdürüyor. Bu iletişimin önemli hedef kitlelerinden biri olan "taraftan" yayın dünyasında en iyi anlatan kitaplardan birinin dilimize kazandırılmasında katkımız bulunduğu için çok mutluyuz. Hareketleri, duyguları ve tepkileriyle diğer tüm topluluklardan "farklı" bir profil çizen sporseverlerin satın alma davranışlarını ve değişik pazarlama yöntemleri karşısındaki reaksiyonlarını bu kitap sayesinde öğrenmeniz mümkün olacak.
SPDRTSNET

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963